13.6 C
Київ
28.05.2020
COVID-19 Біла Церква

Директор білоцерківського заводу «РОСАВА” поборов коронавірус

Комерційний директор заводу “РОСАВА”, який був інфікований коронавірусом COVID-19 вже одужав та був виписаний з лікарні, де проходив лікування, – повідомляє портал «Без табу».

Про це повідомила прес-служба “ROSAVA” на своїй сторінці у Facebook.

Директор білоцерківського заводу «РОСАВА” поборов коронавірус
У інтерв’ю порталу the-village він поділився своєю історією діагностики та лікування коронавірусу.
Далі пряма мова:Думаю, я заразився COVID-19 у Парижі, коли був там з 28 лютого по 1 березня. Після повернення, 2 березня, мені стало погано. Я не пішов до лікарів, а самостійно пропив антибіотик, і мій стан поліпшився. 8 березня полетів до Німеччини на три дні. Після приїзду додому в мене різко піднялася температура до 38.7, і тоді я вже вирішив звернутися до лікаря у приватну клініку.Терапевт мене послухав, оглянув і сказав, що все добре: я точно не хворію на коронавірус. Далі я пройшов тест на грип, який показав негативний результат. У висновку мені поставили діагноз «гострий синусит». У клініці виписали краплі для носа та ліки проти лихоманки. Я продовжував лікуватися вдома ще чотири дні.Одного вечора я забув випити таблетку на ніч, а на ранок у мене знову підвищилася температура. Це було 18 березня.

Я пішов у клініку, де мене послухали, взяли аналіз крові та зробили повторний тест на грип. Терапевтка запропонувала додатково зробити томографію легень, яка й показала важку форму двосторонньої пневмонії та рідину в легенях. Лікарка миттю зателефонувала на 103, і мене госпіталізували в Олександрівську лікарню, де я сьогодні й перебуваю.

Госпіталізувати мене 18 березня. У лікарні зробили експрес-тест на COVID-19, який був негативний. Наступного дня знову провели аналіз, взявши мазок: тут уже тест показав позитивний результат. Повторний тест наступного дня теж був позитивний.
Директор білоцерківського заводу «РОСАВА” поборов коронавірусІз симптомів у мене була лише висока температура. А протягом усього часу, що я хворів, не було ні кашлю, ні нежитю. Моє лікування відбувається так: тричі на день мені роблять уколи, щодня ставлять крапельниці, я п’ю пігулки, серед яких антибіотики та жарознижувальні засоби.

Директор білоцерківського заводу «РОСАВА” поборов коронавірус

«Коронавірус – це лише хвороба, як і будь-яка інша». Після того, як мій діагноз підтвердили, лікар попросив написати всім, з ким я контактував. Треба було повідомити, що я захворів. А люди, які були в контакті зі мною, мають залишатися на самоізоляції 14 днів і бути на зв’язку з сімейним лікарем. Насамперед я написав про коронавірус у чат групи житлового комплексу, у якому мешкаю. Також повідомив групу школи англійської мови, куди ходжу на заняття, і колегам на роботі. Люди реагували по-різному Деякі сусіди викликали поліцію, щоб виселити моїх дітей з будинку та відправити їх на карантин. Охорона не впустила правоохоронців до моєї сім’ї, з якою я навіть не був у контакті, бо живу в іншому під’їзді. Поки що серед моїх знайомих і колег ніхто не захворів, але всі на карантині.
Місцеві ЗМІ писали, що мене госпіталізували до лікарні Білої Церкви, а потім забрали до реанімації у тяжкому стані, але це неправда. На момент госпіталізації я, здається, був другим пацієнтом в Олександрівській лікарні з коронавірусом. Зараз мене перевели з відділення інтенсивної терапії. Я лежав у одномісній кімнаті, але туди хотіли заселити тяжкохворого після реанімації, тож мене попросили звільнити палату. Скільки людей приблизно з таким діагнозом у лікарні наразі – я не знаю. За словами лікарів, усі палати зайняті. Лікарі до мене заходять у масках, комбінезонах, окулярах і рукавицях. Після огляду йдуть у передбанник, де все знімають та утилізують. І лише після цього заходять у відділення. І так відбувається щоразу. Все лікування безкоштовне, його фінансує держава.

Схожі записи

У Білій церкві ДСНС через суд закриває міську лікарню №1

У селі Блощинці під Білою Церквою згорів швейний цех

В Білій церкві у маршрутки під час руху відвалилося колесо

Напишіть коментар