10.2 C
Київ
14.04.2024
Кримінал Твоя Громада

Головного архітектора Києво-Святошинської РДА судитимуть за підробку ДПТ

Повідомлено про підозру головному архітектору Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Прокуратура повідомила про підозру завідувачу сектору містобудування та архітектури – головному архітектору Києво-Святошинської районної державної адміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого
ч. 1 ст. 366 КК України, тобто у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу.

Встановлено, що вказана особа, перебуваючи на посаді начальника відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, склала та видала завдання щодо внесення змін до «Детального плану території житлового масиву в с. Петрівське» (на даний час – с. Святопетрівське), у яке внесла завідомо неправдиві відомості.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Києво-Святошинською місцевою прокуратурою.

Досудове розслідування триває.

У разі доведення вини особи в суді, останньому загрожує покарання у виді штрафу до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Схожі записи

У Коцюбинському журналістці «Громадського» перешкоджав репер Vnuk, який їздив на виступи до Росії

У СпівДії відкинули свою причетність до викраденої у Києві гуманітарки

Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині

Напишіть коментар