7.6 C
Київ
21.09.2020
Буча Кримінал

У Бучі можуть залишити без квартири відомого журналіста та історика

Історик, журналіст і колишній експерт Інституту масової інформації Роман Кабачій повідомив про те, що замки його помешкання в Бучі зламано, а практично все майно вивезено в невідомому напрямку. Про це він повідомив ІМІ.

Як розповів Кабачій, його квартира була в кредиті і він через скрутне фінансове становище перестав виплачувати за неї кошти. Після оголошення банку банкрутом ліквідаційна комісія виставила квартиру, як актив, на торги. Проте, зауважив журналіст, не була належним чином дотримана їхня процедура.

Кабачій вважає, що він став жертвою поширеної схеми щодо відчуження квартир боржників банків-банкротів, коли на торгах можна викупити майно за чверть боргу.

“Людина, яка виграла торги по моїй квартирі, обійшла нас, порушуючи процедури, попри це результати торгів були визнані, а згодом завдяки взаємодії змички реєстратор – нотаріус легалізуються. Переможець вимагав від мене ринкову вартість квартири, намагаючись заробити на $10 тис. від того, що заплатив”, – розповів він.

У квартирі були картини друзів Романа, велика історична та художня бібліотека кількома мовами.

26 грудня, коли журналіста не було вдома, невідомі зламали замки помешкання і почали виносити речі. Сусідам розповіли, що “так сказав господар”. Як зазначив Роман Кабачій, це сталося незважаючи на те, що справа перебуває в Ірпінському міському суді. Новий власник, за його словами, вже встиг виставити помешкання на продаж.

За цим фактом Кабачій звернувся до поліції.

Роман Кабачій очікує на підтримку медіаспільноти.

 

#КиївськийРегіон #Буча

Фото – Віталій Ніщименко, ГО “Громадський простір”

Схожі записи

«Повірите, мені пофіг» – народний депутат Анна Скороход на претензії жителів Ржищева

Більшість гральних установ Броварів працюють конспіративно – поліція

У Києві намагаються зірвати засідання Мін’юсту по діям «чорного реєстратора» з СВК «Новоселицьке»

1 коментар

Ирина 09.01.2020 о 23:59

країна безправ”я та беззаконня!!! співчуваю
правоохоронні органи займаються людиною тільки коли їй ніж в спину вставили, а коли людина звертається до поліції в надії отримати допомогу та попередити злочин, їхня відповідь: “Нічого не можемо зробити, то ж просто погрози, то ж ви живі здорові, а ми тільки фіксуємо ваше звернення”
от такий захист
одна надія на самого себе та своїх друзів
дуже сумно, що таке відбувається в країні, яка так прагне бути в Європі, так прагне бути визнаною усім світом, проте люди в цій країні без прав, без свобод, і без захисту….

Відповіcти

Напишіть коментар