7.6 C
Київ
21.09.2020
Будівництво Влада

ДАБІ звернулася до суду з проханням зобов’язати знести самочинне будівництво

До Київського окружного адміністративного суду звернулась Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) з позовом до ОСОБА_1,  в якому просить суд зобов`язати відповідача знести за власний рахунок самочинно збудований об`єкт будівництва, йдеться в ухвалі суду.  

Але суд дійшов висновку, що позов підписано особою, право якої на вчинення таких дій від імені Державної архітектурно-будівельної інспекції України не підтверджено у встановленому законом порядку і за таких обставин, суд дійшов висновку про повернення позивачу позовної заяви з усіма доданими до неї матеріалами.

В результаті, суддя Лисенко В.І. ухвалив позовну заяву Державної архітектурно-будівельної інспекції України до ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити певні дії, – повернути позивачеві та роз`яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Цікаво буде простежити, чи ДАБІ і надалі буде наполягати на судовому розгляді, чи ми станемо свідками чергової мутної “схемки” по узаконенню  самочинно збудованого об’єкту?

#КиївськийРегіон

Схожі записи

Поліція Київщини оголосила конкурс на посаду кінолога

Кличко планує прийняти Генплан Києва до початку наступного літа

Активісту з Вишгорода загрожує забудовник?

Напишіть коментар