Забезпечити конструктивну співпрацю задля ефективного розвитку громади вимагають від мера Фастова депутати міськради, – повідомляється на ютуб-каналі “Київського регіону”.
На жаль, маємо ситуацію, яку міський голова одноосібно фактично і створив. Він блокує більшість рішень, за які голосують депутати у сесійній залі і цим не дає працювати ефективно, – стверджує депутат Фастівської міської ради Мирослава Смірнова.
Тому депутати Фастівської міської ради в черговий раз звернулися до мера Нетяжука із закликом виконати взяті на себе зобов’язання перед громадою та звільнити свою заступницю Олену Зикову.
Докладніше у репортажі Євгена Цяпенка з медіацентру “Київський регіон”:
Представники депутатського корпусу свідчать про відсутність конструктивного підходу до управління громадою. Також у фастівській громаді маємо дивний факт, що і міський голова Михайло Нетяжук, і його перший заступник Олена Зикова офіційно фігурують у реєстрі корупціонерів.
Михайло Нетяжук та Олена Зикова
офіційно фігурують у реєстрі корупціонерів


Окремі депутати ще мають надію, що або мер дослухається до їх заклику, або сама Олена Зикова зрозуміє яким тягарем вона стала для Фастівської громади.
Олена Зикова тягар
для Фастівської громади?

“До першого заступника Олени Зикової назбиралося дуже багато питань та зауважень. Питання про недовіру до її роботи лише в цій каденції пдінімали чотири рази. Більшість депутатів голосували за її звільнення, але міський голова накладав вето, – заявив депутат Фастівської міської ради Сергій Воронов.

Підписуйтеся на наші новини: