24.07.2024
Київ ФДМУ

У Києві можна приватизувати держпідприємство «Діпроверф»

Приватизація державного майна в Україні відбувається виключно через систему онлайн-аукціонів «Прозорро.Продажі». Продаж таких активів дає змогу наповнити держбюджет й скеровувати ці кошти на підтримку Сил оборони.

У Солом’янському районі столиці можна приватизувати єдиний майновий комплекс державного підприємства «Діпроверф» за адресою Преображенська, 25. 

Загальна площа будівель — понад 17 тисяч квадратних метрів. До лоту входять також чотири автомобілі та понад 200 одиниць офісної і побутової техніки, меблів тощо.

На балансі підприємства, яке займається геологією та геодезією, також перебуває протирадіаційне укриття площею майже 260 квадратних метрів. Воно не підлягає приватизації. 

Стартову вартість об’єкта оцінили у більш ніж 15 мільйонів гривень

Стартову вартість об’єкта оцінили у більш ніж 15 мільйонів гривень. Переможець аукціону окрім суми, визначеної за результатами торгів, повинен буде також виплатити борги підприємства у майже 13,7 млн гривень.  

Реєстрація на онлайн-аукціон триватиме до 3 липня включно, торги в державній електронній системі «Прозорро. Продажі» відбудуться 4 липня.

Чому варто обирати «Прозорро.Продажі»?

Для держави приватизація — це можливість збільшити надходження до бюджету через ефективне управління майном. Так, з вересня 2022 року від приватизації державного майна через «Прозорро.Продажі» вдалось залучити 5,7 мільярда гривень.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Підписуйтеся на наші новини:

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що у центрі Києва через онлайн-аукціон можна орендувати частину будівлі науково-дослідного інституту.

У столиці на вулиці Лук’янівській, 77 виставили на онлайн-аукціон з оренди частину будівлі Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства. Приміщення, які можна орендувати, розташовані у підвалі, на першому та третьому поверхах. Їх загальна площа — майже 340 квадратних метрів. 

Стартова вартість лоту — понад 56 тисяч гривень на місяць. Потенційні орендарі можуть подавати свої заявки до 27 червня, аукціон відбудеться 28 червня.

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

У Києві можна приватизувати унікальну будівлю, в якій бували Леся Українка і Михайло Старицький

Киянин спалив припарковану під вікнами вантажівку

У Києві депутатів, чиновників та суддів позачергово щепитимуть від коронавірусу

Напишіть коментар