23.1 C
Київ
19.07.2024
Київ

Частину будівлі інституту у центрі Києва виставлено на онлайн-аукціон

Під бізнес у центрі Києва: через онлайн-аукціон можна орендувати частину будівлі науково-дослідного інституту

Через систему «Прозорро.Продажі» підприємці можуть винайняти приміщення для власної справи. Якщо об’єкт державний, кошти від його оренди надходитимуть до бюджету країни та підтримувати економіку під час війни.

У столиці на вулиці Лук’янівській, 77 виставили на онлайн-аукціон з оренди частину будівлі Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства. Приміщення, які можна орендувати, розташовані у підвалі, на першому та третьому поверхах. Їх загальна площа — майже 340 квадратних метрів. 

Використовувати об’єкт можна для будь-якої діяльності — орендодавець не обмежує цільове призначення. Приміщення підійдуть зокрема під офіс. Вони під’єднані до електромережі, є вода, каналізація та опалення. 

Приміщення підійдуть

зокрема під офіс

Стартова вартість лоту — понад 56 тисяч гривень на місяць. Потенційні орендарі можуть подавати свої заявки до 27 червня, аукціон відбудеться 28 червня.

 

Як знайти об’єкт для оренди на «Прозорро.Продажі»?

Щоб знайти державну чи комунальну нерухомість для оренди, потрібно на сайті «Прозорро.Продажі» перейти до розділу «Аукціони». Обрати напрям роботи  «Оренда державного та комунального майна» й отримати список доступних об’єктів. 

За допомогою додаткових фільтрів можна відсортувати варіанти, наприклад, за регіоном та обрати оголошення, яке найбільше підходить. Потім зареєструватись на одному з акредитованих майданчиків (їхній перелік є на сторінці кожного об’єкта). 

Після реєстрації подати заявку на участь в аукціоні та зробити переможну ставку. Підписати протокол і договір оренди.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

У Києві біля Арсенальної площі активізувалися будівельні роботи

На Троєщині жителям заборонили користуватися водою з крана

Вражаюча кількість учасників Маршу за Київ пройшли столицею. Відео

Напишіть коментар