7.6 C
Київ
04.06.2023
COVID-19

У США оприлюднять інформацію про виникнення COVID-19

Президент США Джо Байден підписав закон про розсекречення інформації, пов’язаної з виникненням COVID-19, – повідомляється на сайті Білого дому.

«Я поділяю мету Конгресу Сполучених Штатів оприлюднити якомога більше даних про походження коронавірусної хвороби», – зазначив американський президент.

Згідно з його словами, наразі робота триває. Адже потрібно зрозуміти походження коронавірусу, аби краще запобігти майбутнім пандеміям. Байден розповів, що ще у 2021 році наказав розвідці використовувати всі наявні інструменти для розслідування виникнення COVID-19.

«Ми продовжуватимемо переглядати всю секретну інформацію, що стосується походження COVID-19, включаючи потенційні зв’язки з Інститутом вірусології Уханя. Запроваджуючи це законодавство, моя адміністрація розсекретить і поширить таку інформацію, наскільки це можливо, відповідно до моїх конституційних повноважень щодо захисту від розголошення інформації, яка може завдати шкоди національній безпеці», – додав президент США.

#КиївськаОбласть

Російського агента виявили у навчальному закладі Києва

Як вижити на війні. Волонтерка з Гостомеля Катерина Павленко відверто про жахи окупації. ВІДЕО

Схожі записи

Діагноз Covid-19 встановлено заступнику Голови Національної поліції України – начальнику поліції Києва Крищенку

На Обухівщині виявлено коронавірус у народного депутата України

Марина Порошенко: ми домоглися виділення з бюджету Києва додатково 140 мільйонів гривень для закупівлі вакцини від коронавірусу

Напишіть коментар