12.6 C
Київ
05.06.2023
Васильків Екологія Київська обласна рада

Київська облрада погодила створення заказника “Казковий яр”

Сьогодні Київська обласна рада прийняла рішення про створення заказника “Казковий яр” у Обухівському районі на площі 169 га, – повідомляє Українська природоохоронна група.

Це урочище мабуть є рідкісним випадком, коли природна територія отримала назву не в результаті тривалого історичного процесу, а завдяки соціальним мережам. Популярність мальовничого яру на фоточках у інстаграмі швидко закріпило за ним хештег “казковий_яр“.

Тут є рослини та тварини,

занесені до Червоної книги

Чимало жителів Київщини спеціально їдуть до цього місця, щоб зробити фото на фоні мальовничого надніпрянського краєвиду. Але з точки зору охорони природи “Казковий яр” дійсно є однією з найбільших степових балок на Київщині, яку так і не змогли ані заліснити ані розорати. Тут є рослини та тварини, занесені до Червоної книги. Але головне, що дивним чином це місце не перестало бути степом, не заросло рослинами-інтродуцентами і до наших днів зберегло вигляд типової балки українського Лісостепу.

У справі “Казкового яру” є порушення законодавства – Роман Титикало

Щиро вітаємо Романа Титикало та Київську обласну раду та сподіваємось на наступні гарні новини по збереженню довкілля. У останні роки нами було підготовлено ще декілька обґрунтувань на створення не менш цінних заказників в різних районах Київської області. Сподіваємось на ці новини вже у найближчі тижні.

Чи допоможе рішення про створення заказника зупинити будівництво асфальтного заводу впритул до “Казкового яру” – буде зрозуміло найближчим часом.

#КиївськаОбласть

На Васильківщині люди вийшли захистити “Казковий яр” від асфальтного заводу

Російського агента виявили у навчальному закладі Києва

Як вижити на війні. Волонтерка з Гостомеля Катерина Павленко відверто про жахи окупації. ВІДЕО

Схожі записи

Озеро Вирлиця планують захистити від київських забудовників

Облрада почала розгляд питання тарифів на тепло

Прокуратура Київщини просить поновити судовий розгляд по Біличанському лісу

Напишіть коментар