18.8 C
Київ
23.06.2024
Агресія росії Гостомель Служба безпеки України

Староста селища на Київщині виявився колаборантом

Контррозвідка СБУ затримала старосту Гостомельської ОТГ, який рашистам маршрути доріг для наступу на столицю, – повідомляє телеграм-канал «Київський регіон» з посиланням на BigKyiv.

Колаборантом виявився староста селища Озера Гостомельської громади, який на початку повномасштабного вторгнення підтримав російських загарбників та запропонував їм свою допомогу у війні проти України.

24 лютого зорієнтував на місцевості

окупаційні угруповання рф

Саме він надав окупантам маршрути доріг для просування їхніх військових колон у напрямку столиці через Гостомель та Мощун.

У подальшому зрадник супроводжував російські батальйонно-тактичні групи, які штурмували обидва українських селища і намагались прорватися до Києва. Також під час захоплення частини регіону він отримав від агресора автомат АК-74С та нарукавну пов’язку білого кольору, як розпізнавальний знак російських окупантів.

він надав окупантам маршрути доріг

через Гостомель та Мощун

Брав участь у патрулюванні місцевих населених пунктів і «зливав» до штабу загарбників адреси помешкань українських патріотів. Крім того, він організовував «розквартирування» особового складу зс рф в оселях людей, які виїхали з району, а також передавав загарбникам комунальний автотранспорт. Після звільнення регіону зрадник залишився у селищі, сподіваючись уникнути правосуддя.

Співробітники СБУ затримали посадовця за місцем його проживання поблизу Гостомеля

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Від Президента України вимагають повернути винагороду військовим

 

Схожі записи

За колабораціонізм до 10 років засуджено екскерівника КП «Бучасервіс»

На Київщині майнери криптовалюти незаконно підключилися до електропідстанції

У Чорнобилі окупанти знищили новітньою лабораторією вартістю 6 млн. євро

Напишіть коментар