28.7 C
Київ
16.07.2024
Міська рада Православна церква України Требухів

У Броварах розірвуть договір оренди церкві московського патріархату

Земельна комісія Броварської міськради проголосувала за розірвання договора оренди на користування земельною ділянкою церкви московського патріархату, – повідомляє телеграм-канал «Київський регіон» з посиланням на допис депутатки Броварської міськради Богдани Драч.

Приємно, що за це принципове питання земельна комісія проголосувала одностайно. “За” були такі депутати Броварської міськради:

  • Мамочка Вікторія;
  • Михайлов Олександр;
  • Черепейнік Леонід;
  • Козаков Олександр;
  • Ткаченко Максим.

Тепер справа за черговою сесією Броварської міськради у четвер 23 лютого, на якій землю планують вже офіційно передати в користування Православній Церкві України.

Це історична подія для села Требухів та всієї Броварської громади – богдана Драч

Це історична подія для села Требухів та всієї Броварської громади. Дякую колегам за чітку позицію! Будь-який осередок Московії має бути знищений, – впевнена Богдана Драч.

Будь-який осередок Московії має бути знищений, – впевнена Богдана Драч

Також, Богдана Драч повідомила, що нещодавно особисто обговорювала ситуацію, яка склалася навколо переходу церкви у селі Требухів з керівником управління поліції в Броварському районі Кирилом Самойленком.

Редакція “Київського регіону” вітає звільнення української землі від впливу проросійських сил та чекає подібні рішення по всіх церковних землях Київщини.

Фото Івана Бикова.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

У Боярці сьогодні відкрили ЦНАП

У Броварах припиняють працювати Пункти незламності

Кандидат в мери Борисполя Борисенко потролив опонентів

Напишіть коментар