17.6 C
Київ
22.06.2026
Богуслав Захист тварин Карантин

Поблизу Богуслава виявили сибірську виразку

В Обухівській районній військовій адміністрації підтвердили факт сибірської виразки у свійської тварини.

Інформацію про захворювання першим оприлюднило ГУ Держпродспоживслужби у Київській області. Епiзоотична ситуацiя щодо сибiрки на території Богуславської міської ради контрольована та запроваджено карантинні заходи на території фермерського господарства у селі Вiльховець.

В Обухівській районній військовій адміністрації запевняють, що відповідними службами вже проводяться заходи щодо локалiзацiЇ та лiквiдації вогнища сибiрки.

 

Схожі записи

У Бучі поліцейські вже закрили п’ять магазинів

У Медвині вже тиждень не можуть знайти двох підлітків

У Богуславі СБУ затримало на хабарі керівника ЦНАПу Дмитра Симоненка

Напишіть коментар