fbpx
19.8 C
Київ
06.10.2022
Київська обласна рада Фастів

У Фастові вже облаштовують приміщення для дислокації тероборони

У Фастові триває облаштування приміщення для дислокації батальйону тероборони, – повідомляє Київський регіон з посиланням на допис депутата Київської обласної ради Олександра Волинця.

Для здійснення ремонтних робіт у будівлі, яку надала для дислокації Фастівському батальйону територіальної оборони міська рада, завезли найнеобхідніші матеріали, двері та вікна.

«Продовжуємо облаштовувати приміщення для дислокації Фастівського батальйону територіальної оборони. Завезено те, що попередньо визначено найважливішим: перші вікна (друга партія ще в роботі), броньовані двері, будівельні матеріали та ін.», – депутат від «Європейської Солідарності» Олександр Волинець.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Читайте в нашому матеріалі, чому депутати Київської обласної ради нарікають на неефективну роботу обласної адміністрації:

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу Київський регіон тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #бюджетКиївщини #тероборона #територіальнаоборона #ЄвропейськаСолідарність #ОлександрВолинець

Схожі записи

На сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень

Пообіцяли – робіть: Голові КОДА нагадали про обіцянку дофінансувати службу екстренної допомоги

Обласна рада профінансувала реконструкцію історичної вулиці у Білій Церкві

Напишіть коментар