18.8 C
Київ
23.06.2024
Прогноз погоди КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

На Київщину очікують небезпечні метеорологічні явища

На Київщині сьогодні очікують пориви вітру 15-20 м/с та до -4 градусів морозу, – повідомляє «Київський регіон» з посиланням на Укргідрометцентр.

Основні правила поведінки при такому сильному вітрі:

  • Всі вікна в будинку або квартирі при сильному вітрі повинні бути щільно закриті. З незасклених балконів і лоджій слід прибрати абсолютно всі предмети, які можуть при сильному вітрі випасти назовні (горщики, банки, ящики, пляшки і т.п.).
  • Опинившись на вулиці слід триматися якомога далі від рекламних щитів (і інших навісних конструкцій), ліній електропередачі, а також дерев. Озирніться навколо, потрібно бути подалі від усього, що може відірватися, зламатися і впасти на голову. Не можна підходити до обірваних проводів і розгойдучихся предметів (дерев), тому що вони можуть впасти.
  • У разі сильного раптового пориву вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті до його стихання.
  • Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт, тому що дерево може впасти або розламатися його гілки, які також можуть бути небезпечні при падінні. Також особливо небезпечні гнилі і старі, а також самотньо стоячі дерева.
  • При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей негайно інформуйте екстрені служби за телефонами «101» або «103».

Схожі записи

Вікенд на Київщині: дощова субота та сонячна неділя

Гарні новини для бажаючих відпочити на вікенд у Карпатах. Стане набагато тепліше

Увага, негода: завтра частину регіонів України накриє мокрий сніг

Напишіть коментар