Київ
25.04.2024
Ірпінь Спорт

5 каратистів із Ірпеня стали призерами чемпіонату світу в Кракові

Вихованці ірпінського спортивного клубу «Санчін» завоювали 5 медалей на чемпіонаті світу з кіокушинкай карате: дві золоті, одну срібну й дві бронзові, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на керівницю клубу Ірину Петренко.

Чемпіонат за версією KWF пройшов у польському місті Кракові. Перше місце посіли Олександр Баєр і Тимур Богач, друге – Ілля Сергієнко, третє – Михайло Бєлкін і Ростислав Гай.

«Щоденні виснажливі тренування, дієти, щоб тримати необхідну вагу для категорії, навчання у випускних класах, фінансові витрати – важкий тернистий спортивний шлях до перемоги», – зазначила Ірина Петренко на своїй сторінці у фейсбуці.

У командному заліку збірна України здобула перше місце. Срібло вибороли господарі чемпіонату – команда Польщі, бронзу – спортсмени з Іспанії. Загалом у змаганнях брали участь збірні 32 країн, у складі яких виступали 684 бійці.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ДТЕК визнала, що не може обійтися без відключення світла на Київщині.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що на Київщині вперше за 48 років ремонтують трасу Біла Церква – Тетіїв.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #Санчін #ФедераціяКаратеУкраїни #карате #ЧемпіонатСвіту #Краків #спорт #Ірпінь #ІринаПетренко#KWF #ОлександрБаєр #ТимурБогач #ІлляСергієнко #МихайлоБєлкін #РостиславГай