19.7 C
Київ
13.04.2024
Укрзалізниця Фастів

На Київщині комбайн в’їхав у пасажирський поїзд. Фото

Сьогодні на залізничному переїзді на дільниці Фастів – Житомир сталася ДТП. Внаслідок зіткнення поїзда з комбайном пошкоджений локомотив поїзда та 6 вагонів, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на “Укрзалізницю”.

За попередньою інформацією, водій сільськогосподарського автотранспорту проігнорував правила дорожнього руху й виїхав на нерегульований переїзд, де в той час наближався пасажирській поїзд №141 Бахмут — Львів.

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

У Вишгороді відкрито виставку «Затоплені села Київського Полісся»

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #Фастів #комбайн #Укрзалізниця #аварія #відеокамери #порушники #штраф

Схожі записи

У Фастові облаштували новий сучасний спортивно-ігровий майданчик

У Фастові створюють наглядову раду для районної лікарні

Укрзалізниця збільшує кількість поїздів на свята

Напишіть коментар