22.1 C
Київ
21.05.2024
Волонтерство

Порошенко знову привіз обладнання для українських військових

Петро Порошенко у річницю визволення Слов’янська і Краматорська побував на Донбасі – привіз на передову обладнання та вшанував українських героїв. П’ятий Президент України, лідер парії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у річницю звільнення Слов’янська і Краматорська побував на Донеччині.

Порошенко особисто передав військовим партію обладнання майже на мільйон гривень. Комплект відеоспостереження куплений спільно коштом волонтерів та Фонду Порошенка. Крім оптичної розвідки, у 10 ОГШБр привезли 5 потужних генераторів та 2,5 кілометри тіньової сітки.
«До нашої співпраці з 10-ю бригадою долучились 3 124 особи. Хтось перерахував 5 гривень, хтось – 5 тисяч, хтось 10 тисяч. Дуже важливо, щоб ви на власні очі побачили, що в повному обсязі генератори, комплекси спостереження, сітки – тільки сьогоднішньою партією майже на мільйон гривень все приїжджає і передається нашим воїнам. В надійні руки. Тут абсолютний порядок, воно ставиться на облік, і навіть під час ротації бригади це залишається тим, хто прийде на ротацію», – наголошує Петро Порошенко.


«Це призводить в першу чергу до скорочення втрат в особовому складі бригади. Це – головне. І це – завдяки вам, тим, хто не залишився байдужим. Тим, хто долучився до цієї ініціативи. Тим, хто допомагає нашій армії. Велике вам спасибі», – подякував п’ятий Президент усім волонтерам, які долучилися до кампанії зі збору коштів.

«Хочу подякувати вам за цю допомогу. Це дійсно потрібно і для управління військами, і для життєдіяльності», – говорить командир бригади, полковник В’ячеслав Котлик. «Мені було приємно чути, що система працює ефективно, що це рятує життя наших воїнів. Це значно збільшує ефективність спостереження, а відповідно вогню у відповідь. Вже ці нелюди, російські окупанти бояться виповзати. І ми сподіваємось, що це призведе до скорочення втрат на фронті, бо ми бачимо, що Україна платить високу ціну. Вчора загинув наш герой у 93-й бригаді, вдома залишилося четверо дітей», – нагадав Порошенко.

Вчора загинув наш герой у 93-й бригаді,

вдома залишилося четверо дітей»,– нагадав Порошенко

«Ми повинні нарощувати потужність нашої армії, бойові спроможності. Ми зараз ставимо питання про нарощування чисельності, про збільшення грошового забезпечення, про покращення системи забезпечення. Нарешті щоб було затверджене Державне оборонне замовлення, щоб новітнє озброєння, яке розроблялось в попередні часи, точно надійшло в армію», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

 

У Слов’янську Порошенко вшанував пам’ять українського активіста, Героя України Володимира Рибака, який був закатований у квітні 2014 року російськими бойовиками. «17 квітня 2014 року людина, яка народилася в місті Горлівка, захопленому російськими найманцями, не змогла терпіти, коли над його рідною Горлівкою збили український прапор і повісили ганчірку так званого ДНР. Він не злякався відновив український прапор. Пан Володимир був схоплений прямо перед будинком культури «Стірол» в Горлівці за 500 метрів від прапора, який він відновив», – нагадав Петро Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» також нагадав, що саме в той час у Горлівку приїхав з концертом «95-й квартал». «95 квартал» туди приїхав, як зазначено було в афіші, «хитати українську владу». Уявіть собі – російські найманці схоплюють Рибака, а тут же на сцені «95 квартал» розхитує українську владу», – обурився Порошенко.

«Я хочу низько вклонитися Олені Рибак, доньці. Сьогодні ми тут для того, щоб вшанувати пам’ять Героя України. Я пишаюся тим, що мій підпис стоїть під цим Указом про присвоєння цього високого звання Володимиру Рибаку – справжньому українцю, лідеру українського руху Горлівки», – говорить п’ятий Президент.

«Ми зробимо все, щоб не дати людям,

яким «какая разница», стерти пам‘ять про українських героїв із серцем українців. Не дозволимо це зробити», – наголосив Порошенко

У волонтерському центрі «Разом до перемоги» Петро Порошенко подякував патріотам Донбасу за небайдужість та зусилля, які вони докладають для підтримки українського війська.

«З 2014 року тільки зусиллями волонтерів ми захистили Україну. Я це кажу як п’ятий Президент і як Верховний Головнокомандувач, що тоді без волонтерів нічого не було б», – підкреслив він. Петро Порошенко пообіцяв родинам загиблих героїв допомогти встановити пам’ятник їхнім синам та чоловікам, полеглим у боях на Донбасі. Відповідне звернення краматорські активісти передали п’ятому Президенту.


«Я зараз офіційно звертаюся до міської влади, ми збираємося самі долучитися до цього, взяти участь у фінансуванні. Адже нічого важливішого немає, щоб мама відчувала не просто гордість за свого сина, який віддав своє життя за Україну, а відчувала піклування влади, піклування суспільства. Так як суспільство ставиться до цього, так і влада має ставитися. Ми точно це забезпечимо. Я обіцяю, що ми цю ініціативу реалізуємо. З ними чи без них, але ми точно зробимо», – також зазначив він.

Порошенко на Донеччині наголосив: не допустить жодних референдумів щодо відділення Донбасу від України. «Ми не допустимо навіть постановки цього питання. Навіть думки такої не дозволимо! Для того, щоб звільнити дві третини окупованого Донбасу, сім років тому Збройні Сили, підрозділи Національної гвардії, волонтери, добровольці, герої вигнали російських найманців. Рівно 7 років тому був звільнений Слов’янськ. І уже за два години я і моя команда були у Слов’янську. Хай би ті, хто хоче референдумів, побачили, з якими очима заручники вилазили із підвалів будівель СБУ та міськради», – обурюється п’ятий Президент.

«Зараз ми маємо зберегти Україну так, як зберегли її 7 років тому», – наголосив лідер «Європейської Солідарності»

Традиційно команда Порошенка привезла бійцям смаколики – цього разу знамениту мелітопольську черешню. Порошенко подякував військовим за захист суверенітету і територіальної цілісності України. «Україна і її безпека знаходяться в надійних руках», – сказав п’ятий Президент.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон“ тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Також, “Київському регіону“ стало відомо як саме будуть розподілені автомобілі швидкої допомоги по медзакладах Київщини.

#Київська_область #Київщина #Київський_регіон #АТО #Петро_Порошенко

Схожі записи

На Донеччині Порошенко передав десантникам потужні бронемашини

Виїзні медбригади відвідали близько сотні сіл та містечок Київщини

Яготинська громада отримала гуманітарну допомогу від волонтерів з Чернівців

Напишіть коментар