8.4 C
Київ
19.04.2024
Софіївська Борщагівка

У Бучанському районі суд стягнув заборгованість з забудовника

Київською обласною прокуратурою стягнуто в судовому порядку із забудовника 640 тис. грн, – повідомляє пресслужба установи.

Обласною прокуратурою встановлено, що на території Бучанського району у селі Софіївська Борщагівка господарське товариство в процесі будівництва багатоквартирного житлового будинку на виконання вимог містобудівного законодавства зобов’язалось до здачі будинку в експлуатацію сплатити кошти у розвиток інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури зазначеного населеного пункту.

замовник будівництва не сплатив кошти пайової участі на 640 тис. грн

Однак, незважаючи на завершення будівництва у серпні 2019 року замовник будівництва не сплатив кошти пайової участі, внаслідок чого заборгував перед місцевим бюджетом близько 640 тис. грн.

Враховуючи неналежне виконання договірних умов, обласною прокуратурою подано до господарського суду Київської області позовну заяву про стягнення заборгованості зі сплати пайової участі.

За результатами розгляду позову судом задоволено вимоги прокуратури та стягнуто із забудовника на користь місцевого бюджету кошти пайової участі.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Фото з мережі Інтернет

Напишіть коментар