18.2 C
Київ
13.06.2024
Аналітика

Суд надав доступ поліції до документації по реконструкції стадіону в Українці

Суддя Обухівського районного суду Кравченко М.В. ухвалив рішення надати слідчим Обухівського районного управління поліції доступ до документів, пов`язаних з укладенням виконання договору про реконструкцію міського стадіону на набережній р. Дніпро в м. Українка між секретарем Української міської ради Кучер Т.М. і директора ТОВ «Сіті-Строй 2017» Єршова О.В.

Слідчі отримали доступ до договорів підряду, додаткових угод, платіжних доручень, чеків, квитанцій, довідок про транспортні витрати, технічних даних предмету закупівлі, проектно-кошторисну та первинну звітну і виробничу документацію (форми КБ-2в, КБ-3, відомості списання матеріалів, журнал виконання робіт, акти огляду прихованих робіт, акти випробувань, договори про залучення технічного нагляду).

Вказані документи необхідні для проведення будівельно-технічної експертизи для встановлення дійсної вартості виконаних робіт та послуг у кримінальному провадженні № 12021111230000198 від 19.03.2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Нагадаємо, щодва два тижні тому житель Українки Влад Ларченко повідомив у дописі у фейсбук-групі “Українська об’єднана громада” про дивну ситуацію біля міського стадіону, який вже другий рік знаходиться на реконструкції:

На фотографії тимчасова дорога, яку побудували більш ніж за 500 000 тисяч гривень

Згідно кошторису до договору за ці кошти мали укласти 2550 кв.м щебеню та ламаного асфальту з товщиною шару 15 см. По факту ж, як стверджує Влад Ларченко: “Щебінь засипали лише на в’їзді, а також де-не-де засипали ним ями”.

Його підтримав і голова ГО “Трипільський крайЄвген Цяпенко, який викликав на місце події наряд поліції: “Те що ви бачите на фото, називається “Тимчасова дорога при реконструкції міського стадіону м.Українка” та коштувало нам 498 тисяч гривень. Згідно підписаного та оплаченого з бюджету міста кошторису, тут сформовано землеполотно, перевезено 612 тон грунту (це 60 завантажених вантажівок!!!) та 351 м3 щебню фракції 20-40мм, з метою улаштувати дорогу товщиною у 15 см.

Ви це бачите? Я – ні!
– євген цяпенко
Тому, з метою виявлення факту можливого шахрайства зі сторони керівництва міської ради м.Українка та представників підрядника, я викликав оперативно-слідчу групу
Обухівського РУП
Це не перше кримінальне розслідування по відношенню, як екссекретарки Української міської ради Тетяни Кучер, так і компанії “Сіті-Строй 2017”. Так, Жовтневий районний суд м.Маріуполя у відповідь на звернення відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області ухвалив аналогічне рішення про доступ до документів діяльності компанії в рамках розслідування за № 12019050000000671 за ч. 3 ст. 191 КК України.
Поле має кілька недоліків.
Перше – під час дощів вода не уходить.
Друге – сам газон не правильно укладений

Крім того, у компанії “Сіті-Строй 2017” відсутній досвід укладання футбольного газону. Про це йдеться у сюжеті  Володимира Тимофійчука на телеканалі “2+2”:

https://www.facebook.com/timofiychuk/videos/4036406469744066

“Поле має кілька недоліків. Перше – під час дощів вода не уходить. Друге – сам газон не правильно укладений. Не рівно і неправильно зклеєний. Взагалі, за ці гроші два таких стадіони можна побудувати” – впевнений експерт з будівництва спортивних майданчиків Сергій Кучерук.

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#Київський_регіон

 

Схожі записи

Більшість українців нібито хочуть прямих переговорів з Росією – соцопитування

Київпастранс уклав угоду з рекордною ціною дизеля

Вчителі Київщині до зими не отримають ноутбуків для дистанційного навчання

Напишіть коментар