fbpx
0.7 C
Київ
20.10.2021
Баришівка Відео

У Баришівській ОТГ проходили обшуки в агрофірмі

У селі Коржі Баришівської ОТГ сьогодні зранку спецпідрозділ поліціі проводить обшуки на території ТОВ «УІФК-Агро», – повідомляється на фейсбук- сторінці ЦЯПЕНКО.info.

Автор публікації журналіст Євген Цяпенко нагадує, що це компанія з німецькими інвестиціями, яку неодноразово публічно звинувачували у незаконних діях.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

ТОВ «УІФК-Агро» (код ЕГРПОУ 34821667) працює в Україні з 2017 року. Згідно інформації YouControl, кінцевим бенефіціаром компанії є громадянин Німеччини Др. Дієкманн Аксель Карл Фрідріх, а генеральним директором, також громадянин, Німеччини Дітріх Трайс.

Саме Дітріха Трайса стосується неприємна історія з «пропозицією» директору сусідньої агрофірми «УБА-Агросвіт» Олегу Орлу. Як розповів у репортажі ЦЯПЕНКО.info Олег Орел, тоді пан Трайс запропонував йому відмовитися від усіх поточних юридичних претензій та судових розслідувань по відношенню до екс-директорки «УБА-Агросвіт», а тепер приятельниці Дітріха – пані Тетяни Малюти.

Саме Тетяну Малюту у компанії вважають причетною до підробки документів, крадіжок та незаконного переоформлення, приблизно, 500 гектарів с.-г. земель. В якості зворотньої послуги Дітріх Трайс готовий був таки дозволити Орлу зібрати хоча б частину врожаю, посівну якого проводила саме компанія Олега Орла. На пропозицію німця компанія «УБА-Агросвіт», звісно, не пристала, отримавши збитки у 14 млн гривень.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше, журналісти телеканалу ICTV теж у своєму репортажі повідомляли про «рейдерів, які прикриваються німецьким посольством, бо фермери, які фігурують у справі є громадянами Німеччини» та, що колишня директорка Тетяна Малюта, ніби то, обманом перевела з компанії, де раніше працювала, укладені до 2028 року угоди на оренду паїв до інших підприємств.

«Київський регіон» зателефонував до офісу «німецької» компанії за роз’ясненнями стосовно сьогоднішніх обшуків поліцією, але у компанії відмовилися відповідати на питання.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#Київський_регіон

Схожі записи

На Київщині поліція попередила замовне вбивство адвоката

Олексiй

Спійманий на хабарі голова Баришівської ОТГ подав апеляцію на рішення суду

Карась на фідер. Чудова рибалка на Київщині

Олексiй

Напишіть коментар