23.9 C
Київ
16.07.2024
Бориспіль Районна рада РДА

Секретар міськради Борисполя досі займає кабінет голови Бориспільської райради – Горковенко

Приходиш до Мотрича, а в кабінеті – Байчас. Секретар міськради Борисполя досі займає кабінет голови Бориспільської райради. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Київської обласної ради Володимир Горковенко

«Відомий на бориспільщині політичний діяч Владислав Байчас геть втратив геолокацію. Інакше я не можу пояснити чому секретар Бориспільської міської ради досі займає кабінет голови Бориспільської райради. Хоча це два різні приміщеннята два різні  представницькі органи. Тим більше, згідно Конституції та Законів України у нас існують органи місцевого самоврядування і немає органів місцевого підпорядкування», – пише Володимир Горковенко.  

Депутат обласної ради відзначив «бюрократичну кмітливість». «Насправді, на кабінеті є табличка нового голови райради Антона Мотрича, але він ніяк не може там оселитися.  Тобто, приходиш до Мотрича, а в кабінеті – Байчас», – зазначив Володимир Горковенко. 

Депутат КОР звернувся до голови Бориспільської райради із запитом в якому просить «надати копію договору оренди на підставі якого депутат Бориспільської міської ради Байчас Владислав Михайлович використовує кабінет Бориспільської районної ради та  копії платіжок про отримання від названого депутата орендної плати за жовтень-листопад 2020 року та січень 2021 року».

У депутатському запиті міститься прохання «провести роз’яснювально-просвітницьку роботу з громадянином Байчасом В.М. про те що, що приміщення Бориспільської міської ради знаходиться за адресою вул Київський шлях 72, а за адресою вул Київський шлях 74 знаходиться приміщення Бориспільської районної ради».

Схожі записи

У Борисполі районна рада розгляне питання будівництва крематорію

В Обухові виявили стоки промислових відходів, які потрапляють до Стугни

У Борисполі на базі ДЮСШ три дні буде працювати центр вакцинації

Напишіть коментар