28.8 C
Київ
03.07.2020
Кримінал Міська рада Українка

В Українці сесію міськради завтра проведуть у приватній квартирі. Документ

Завтра сесія Української міської ради буде проходити у квартирі мами місцевого депутата Винника, – повідомляє інтернет-портал “Трипільський край”.

В Українці сесію міськради завтра проведуть у приватній квартирі. Документ

Причиною такого дивного рішення УМР є те що секретарка міськради та в.т.о мера міста Тетяна Кучер знаходиться під домашнім арештом згідно рішення Голосіївського суду м.Київ. Кучер та її радник Леван Дарсанія обгрунтовано підозрюється у скоєнні злочину передбаченого ст. 191 ч.5 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та не має права бути присутньою у міськраді.

Навіщо експериментувати з місцем проведення сесії і чому не можна призначити іншого депутата бути секретарем міськради – невідомо. Так постає питання як буде витримуватися норми карантину у зовсім невеликій квартирі мами місцевого депутата.

Aлевтина Шмагель вважає, таке рішення просто паплюжить репутацію громади міста руками самих же її депутатів: “Сессія на приватній території? З власниками погоджено? Все це шоу – ганьба для місцевого самоврядування!”

А Олексій Шевченко вважає, що юридичні норми скликання сесії були порушені: “Річ у тому, що це чергова сесія , а не позачергова. Мало того не дистанційна сесія. Тобто не онлайн засідання, у розпорядженні жодного слова про дистанційне засідання. Тим паче є вичерпний перелік питань встановлений законодавством, який може розглядатися на дистанційних засіданнях. Я вітаю депутатів. Вперше в історії країни засідання сесії органу місцевого самоврядування проводиться у приватній квартирі. Рішення про скликання чергової сесії, відповідно до регламенту ради, повинно бути доведено до депутатів та громадськості за 20 діб до сесії, а позачергова за день.” 

“Сподіваюсь, правоохоронні органи відреагують належним чином. Настав час ставити крапку в керуванні містом Кучер та гоп-компанією”, підсумовує розвиток ситуації  Влад Ларченко

#КиївськийРегіон #Київщина #Українка

 

Схожі записи

В Українці політик обурився фактом продажу товару без чеку

Під Обуховом спіймали осіб, які викидали будівельне сміття на узбіччя доріг. Відео

У гуртожитку ПТУ в Українці виявлено 10 хворих на коронавірус

2 коментарі

дід Василь 27.05.2020 о 22:11

Дик слідчий дасть дозвіл на той ДЕНЬ вийти до міськради! Шось тут не договорюють! Просто ОБМЕЖУЮТЬ права тієї В.О. Буде суд, тоді будуть винні, чи не будуть………..А поки дурня це…..

Відповіcти
дід Василь 27.05.2020 о 22:15

Слідчий дасть дозвіл на проведення сесії в міськраді! Буде суд, тоді й обмежувати ПРАВО В.О, .А тепер шось не так, – комусь нетерпиться добити керівника……Незаконно це!

Відповіcти

Напишіть коментар