23.7 C
Київ
12.06.2026
Кагарлик Медицина

Кількість хворих на коронавірус у Кагарлицькому районі зросла удвічі

Коронавірусну інфекцію COVID-19 лабораторно підтвердили ще у 12 жителів Кагарличчини. Про це повідомляє “Кагарлик city” з посиланням на Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради (ЦПМСД).

Загалом обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 93 жителя Кагарличчини. Підтверджено 23 випадків захворювання на коронавірус. Загалом зафіксовано 17 випадків у Кагарлику, чотири в Зеленому Яру та два випадки в Слободі.

Хворі ізольовані, перебувають під наглядом лікарів. Визначено усіх контактних осіб, вони самоізольовані і знаходяться під медико-санітарним наглядом.

Схожі записи

Кількість захворівших на коронавірус в Обухові збільшилася майже вдвічі

У Броварах можуть закрити туберкульозне відділення

Обухівська лікарня завтра: розвиток чи зубожіння

Напишіть коментар