0.5 C
Київ
06.03.2026
Бориспіль Кримінал Медицина

У Борисполі чоловік побив лікаря швидкої допомоги

Патрульні затримали чоловіка, який наніс тілесні ушкодження лікарю швидкої допомоги, повідомляє портал «Вісті».

В суботу близько 23-ї години на службовий планшет інспекторам надійшов виклик «Допомога поліції на виклик швидкої допомоги».
Прибувши на місце події інспектори з’ясували, що лікар швидкої допомоги, після відпрацювання виклику, отримав від 40-річного чоловіка тілесні ушкодження у вигляді пошкодження нижньої губи. Також чоловік зіпсував лікарю формений одяг та ланцюжок.
Чоловік, який завдав лікарю тілесних ушкоджень перебував в стані алкогольного сп’яніння та постійно використовував нецензурну лайку та погрожував фізичною розправою.
Оскільки в діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення на місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу.

Схожі записи

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині

На Київщині злочинна група незаконно видобувала пісок. Відео

В Національному інституті раку відкрито унікальне відділення

Напишіть коментар