10.2 C
Київ
14.04.2024
Школа

ДПА скасують, ЗНО перенесуть, а вступна кампанія під питанням

Іванна Коберник, радник міністра освіти України, поділилася думками щодо здачі ЗНО та ДПА цього року, – повідомляє видання «Вісті».

На своїй сторінці у мережі Фейсбук вона написала, що пропонує скасувати цього року ДПА після 4-го та 9-го класів, а ЗНО відтермінувати на невизначений час. На думку Коберник, скасування ДПА може зняти зайву нервозність у дітей, їхніх батьків і вчителів. За її прогнозами, карантин подовжать щонайменше на місяць.

Також вона порадила батькам випускників піднімати психологічний дух дітей та радити «не грузитися». Вона заспокоює майбутніх абітурієнтів: «Якщо через карантин держава змушена буде пересунути терміни ЗНО, то МОН пропорційно пересуне терміни вступної кампанії».

У коментарях цю новину сприйняли позитивно, але батьки пропонують також відмінити і ЗНО у коледжах після 2-го курсу, якщо дитина планує продовжувати навчання. Дехто пропонує цього року відмінити ЗНО взагалі, адже велика частина учнів для його здачі матиме їхати в інше місто, що в нинішніх умовах буде небезпечно, а також нагадують, що в сільських регіонах не кожна дитина має змогу навчатися онлайн.

Схожі записи

У трьох районах Київщини створили цифрові освітні центри для дітей

У селі Лебедівка на Київщині завершується будівництво дитячого садочку

На реконструкцію школи у Крюківщині до кінця року планують витратити 126 мільйонів

Напишіть коментар