20.9 C
Київ
18.06.2026
COVID-19 Поліція

Нацгвардія почала контролювати пункти в’їзду та виїзду з Києва

Українські силовики почали контролювати пункти виїзду і в’їзду в Київ. В даний час діють вже 8 стаціонарних постів, до складу яких входять представники поліції і військовослужбовці Нацгвардії.

Як повідомляє прес-служба МВС, дані заходи прийняті з метою недопущення поширення коронавирусной інфекції Covid-19.

«Для контролю ситуації і недопущення поширення коронавирусной інфекції на в’їздах-виїздах міста Києва (на основних дорогах) діють 8 стаціонарних постів. До складу постів входять представники поліції і військовослужбовці Нацгвардії », – уточнили в прес-службі.

Схожі записи

В одному з соборів Києва почали вакцинувати від СOVID-19

У Білій Церкві запрацювали камери автофіксації порушників ПДР

У Борисполі на базі ДЮСШ три дні буде працювати центр вакцинації

Напишіть коментар