9.2 C
Київ
03.06.2020
Кіно Обухів

У селі під Києвом зняли серіал “Кайдашева сім’я”

Телеканал СТБ готується до прем’єри 12-серійної сучасної версії твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Частину фільму зняли біля Обухова.

Про це йдеться у спойлері by tv.ua, передають Хроніки Обухова.

– У повісті Нечуя-Левицького події відбуваються через кілька років після скасування кріпосного права. Дія серіалу розгортається через кілька років після здобуття Україною незалежності – з 2005-го по 2014 рік. Це період великих змін і адаптації – люди старшого покоління і молодь насилу уживаються в одній сім’ї. Всі Кайдаші окремо – прекрасні люди, а разом – запальна суміш. Об’єднує їх бажання бути незалежними, мати власний простір, жити в своїй хаті, працювати на своїй землі. Але чомусь так не виходить .., – йдеться у повідомленні.

 

– Спочатку ми планували знімати все в реальних об’єктах, – розповідає шоураннер Наталя Ворожбит, – Але коли вирушили на пошуки локацій, зіткнулися з тим, що поруч зі столицею практично все всіяне котеджами і розкішними заміськими будинками, в них навіть близько немає тієї автентичності, яка нам потрібна. А ще нам було важливо, щоб місцевість була нерівною, горбистою – це в рази ускладнювало пошуки. Тому, коли потрапили в село Дерев’яна в Обухівському районі, і побачили ці будиночки, відразу зрозуміли: те, що треба. Через деякий час почали там будувати два будинки – головні локації. Шкода тільки, що після зйомок їх, швидше за все, знесуть, адже це декорації, жити в них не можна.

За матеріалами видання “Хроніки Обухова”

Схожі записи

Автостанції на Обухівщині продадуть за копійки

В Обухові завтра віддадуть останню шану солдату Олександру Липському

Незаконна схема будівельних кооперативів у розслідуванні громадської організації з Українки

1 коментар

василь 29.02.2020 о 22:43

гарно що звернулися до такої популярної класики. дай боже щоби все вийшло гарно василь глинчак

Відповіcти

Напишіть коментар