28.6 C
Київ
21.06.2026
Децентралізація

Київщина передала до Уряду перспективний план формування об’єднаних Громад

Розпочався процес подачі перспективних планів на Уряд! Голови ОДА, давайте додамо темпу і запалимо всю децентралізаційну мапу країни зеленим до кінця тижня, – закликає керівник підкомітету Верховної Ради Віталій Безгін.

Київська область, разом з Чернівецькою та Харківською областями, передала напрацьовані документи по формуванню об’єднаних Громад на розгляд Уряду першими.

 

#КиївськийРегіон #Київщина #децентралізація

Схожі записи

Бориспіль може об’єднатися з найбіднішими селами

Прихильники об’єднати Обухівщину в одну ОТГ маніпулюють людьми

Скандал у Пристоличній ОТГ – жителі села Дударків проти одіозного ексчиновника

Напишіть коментар