31.9 C
Київ
03.07.2020
Кримінал Суспільство

Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині

Оксана та Ірина вийшли на прогулянку з своїми собаками на повідках, щеня 7 місяців і метиска. Йшли спілкувалися, а коли проходили поле-пустир то побачили двох собак, які були на вигулі. З господарямиЮ але без нашийників. Побачивши жінок з собаками ці собаки відразу кинулися в їхній бік і атакували жінок, які закрили собою своїх собак, повідомляє Олена Закусило.

Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині

Була визвана поліція та швидка, яка забрала жінок з рваними ранами. У Боярській поліції складено, але власниця собак журналістка Олена Кот відкрито заявляє що їй нічого не буде так як вона відома людина, добавляє Олена Закусило.

Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині Собаки відомої журналістки напали на двох жінок у Крюківщині

Також, місцеві жителі додають, що це не перший випадок в цьому місті і районі з цими собаками. Господарі собак на зауваження реагуть завжди зухвало. Територіально – ЖК “ЄВРОМІСТ”

Жителька Крюківщини Тетяна Павлюк обурена: “І це наші сосіди. Страшно коли поруч такі люди живуть. Хочеться побажати журналістці-господині собак жити з ними на Печерскку. Може покусає будь-якого то пана депутата, суддю чи прокурора, так їй точно буде веселіше”.

А Тетяна Лаврик, робить свій невтішний висновок з цієї ситуації:  “Шокер куплю! А то скоро гуляти зі своїм щеням буду. А у нас є поруч ротвейлер з неадекватний господарем”.

 

#КиївськийРегіон #Київщина #Крюківщина

Схожі записи

В Обухові поліція затримала депутата за кермом у стані алкогольного сп’яніння

ГО “Пісківка проти корупції” відстежила витрати з місцевого бюджету

У Борисполі спіймали наркомана, який без посвідчення керував автівкою

Напишіть коментар