27.6 C
Київ
22.07.2024
Інфраструктура Чисті водойми

На річці Прип’ять буде відновлено судноплавство – Мінінфраструктури

У 2020 році планують здійснити днопоглиблення української ділянки річки Прип’ять, інформує сайт “Шотам” з посиланням на повідомиення Мінінфраструктури.

Дно поглиблять у рамках проєкту з відновлення міжнародного водного шляху Е-40. Йдеться про ділянку протяжністю 64,5 км.

“Філією Днопоглиблювальний флот ДП «АМПУ» укладено угоду на проведення днопоглиблювальних робіт для забезпечення гарантованих габаритів суднового ходу на українській ділянці р. Прип’ять протяжністю 64,5 км”, – йдеться у повідомленні.

Роботи на Прип’яті у 2020 р. відбуватимуться відповідно до Дорожньої карти поліпшення судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять. Роботи виконає підрядник ТОВ «СОБІ», яке стало переможцем аукціону в рамках відкритих торгів в електронній системі публічних закупівель Prozorro, запропонувавши найнижчу цінову пропозицію.

Зазначається, що загальний об’єм ремонтного черпання складає 100 тис. кубометрів грунту. Результатом робіт буде забезпечення гарантованих габаритів суднового ходу (глибина – 1,6 м; ширина – 35 м.; радіус заокруглення – 300 м) на українському відрізку річки Прип’ять загальною протяжністю 64,5 км. Вартість робіт за договором становить майже 9,9 млн грн без ПДВ. Усі роботи проводитимуться з обов’язковим дотриманням вимог екологічної безпеки.

У 2019 році спеціалізована філія «Днопоглиблювальний флот» вперше за останні шість років здійснила днопоглиблення на каскаді водосховищ Дніпра в обсязі майже 800 тис. м3.

#КиївськийРегіон #Прип’ять

Схожі записи

У столиці здають в оренду через онлайн-аукціони приміщення готелю “Київ”

«Добрі сусіди». У суботу в Ірпені відбудеться Форум квартальних комітетів

У Миронівці з’явилися “жовті озера” з відходів агровиробництва

Напишіть коментар