13.6 C
Київ
28.05.2020
Збережемо ліс Кримінал Міська рада Переяслав

У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинки

Ганебна ситуація сталася у Переяславі. У центральній частині міста були зрізані красуні-ялинки, які більше 50-ти років милували око мешканців міста – повідомляє Інтернет-ресурс «Діловий Переяслав».

У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинки

Міська влада Переяслава намагається відсторонитися від скандалу, сором’язливо киваючи на права власника земельної ділянки ТОВ «НУС»: «Додамо, що згідно п. 10 Постанови Кабміну від 1 серпня 2006 р. №1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»: «Видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості.».
У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинкиАле громада нагадує керманичам міста, що ці дерева були захищені, від такого варварського поводження, рішенням виконкому.

У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинки

Журналістка та членкиня виконкому міста Світлана Помойницька дуже розчарована діями колег: «Хочу нагадати міському голові, всім працівникам міської ради, депутатам, членам виконкому ще й про те, що 29 лютого 2016 року виконком міської ради прийняв рішення “Про збереження дерев, які є природно-культурною спадщиною місцевого значення”. Тоді із таким проханням до міської ради звернулася громадська організація “Корінь нації”. Було затверджено перелік дерев, які потребують зберігання і належного догляду в місті, згідно додатку, який додавався до цього самого рішення. Серед них були і ялинки, які росли під приміщенням колишньої швейної фабрики по вулиці Богдана Хмельницького».

 

Вадим Колесник

#КиівськийРегіон

фото з сайту Інтернет-видання «Діловий Переяслав»

Схожі записи

Прокуратура Київщини просить поновити судовий розгляд по Біличанському лісу

Біля Борисполя поліція зупинила трактор яким керував чоловік без прав

Майно депутатки міськради Українки Тетяни Ягодзинської заарештовано у рамках кримінального провадження

1 коментар

У Бучі забудовник змушує інвесторів вдруге платити за свої квартири 15.12.2019 о 23:17

[…] позавчора ми писали, що У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинки.  Міська влада Переяслава намагається відсторонитися […]

Відповіcти

Напишіть коментар