19.3 C
Київ
14.06.2026
КОДА Транспорт

Дорожня спецтехніка вже працює на автошляхах області

З 18 години 2 грудня, для забезпечення безпечного руху автотранспорту на дорогах державного значення проводиться обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами. Особливу увагу дорожники приділяють ділянками автодоріг із затяжними спусками- підйомами.

Служба автомобільних доріг закликає водіїв під час ускладнення погодних умов бути уважними і обережними, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Дотримуйтесь безпечного швидкісного режиму руху та дистанції, відмовитись від ризикованих маневрів та у русі, надавайте перевагу дорожній спецтехніці.

Схожі записи

На сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень

КОДА оголошує збір проєктних ідей

У Білій Церкві перевізник відмовляється від маршрутів через збитковість

Напишіть коментар