10.1 C
Київ
28.05.2020
Аналітика Законодавчі зміни Інфраструктура Новини Суспільство

КОДА видала позитивний висновок Вишневій ОТГ

14 листопада Київська облдержадміністрація видала позитивний висновок потенційній Вишневій об’єднаній територіальній громаді Києво-Святошинського району. Об’єднатися планують Вишневська міськрада та Крюківщинська сільрада.

Про це стало відомо з розпорядження голови КОДА Олексія Чернишова «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» №641 від 14.11.2019 року.

«Затвердити висновок Київської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень Вишневої міської ради та Крюківщинської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Вишневе і села Крюківщина в Вишневу міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області», – написано у розпорядженні.

Відзначається, що проекти рішень пройшли громадські обговорення та незважаючи на те, що Вишнева ОТГ не передбачена в перспективному плані формування громад, її створення відповідає Конституції і законам України.

 

Схожі записи

У вівторок в Ірпені відбудеться семінар з екології

У Бучі люди обурені тим, що поліція перекрила вулицю знаками STOP

Поліція Обухова розшукує осіб, які скалічили птахів

Напишіть коментар