16.3 C
Київ
07.09.2023
Медицина Міська рада Ржищів

У Ржищеві розпочав роботу сучасний рентген-кабінет

Більше року у Ржищеві медики проходили всі необхідні підготовчі процедури, для того щоб жителі громади мали можливість робити сучасну діагностику, а не стояти в чергах медичних закладів інших громад.

Сьогодні можу сказати довгоочікувані слова: “Рентген-кабінет відкрито! І ми радо вас запрошуємо”, – повідомила міський голова Крістіна Чорненька.

Гроші у розмірі, майже 5 мільйонів на придбання рентген-обладнання громада Ржищева отримала з обласного бюджету ще у 2021 році. Далі справа була вже за залученням лікаря-рентгенолога та рентген-лаборанта, підготовка приміщення, доставлення та встановлення обладнання.

обладнання вивозили зі складів у Броварському районі, де велися бойові дії

Останнє далося непросто, адже в лютому 2022 року, коли було заплановано встановлення обладнання вивозити його зі складів у Броварському районі, де велися бойові дії, було вкрай небезпечно. Але вже за першої нагоди, попри можливі ризики та небезпеку, обладнання доставили до Ржищева.

Встановлення обладнання міг провести лише представник компанії-виробника, інакше, у разі виникнення несправностей у роботі коштовного обладнання, втрачалася можливість гарантійного обслуговування. У Ржищеві висловлюють вдячність представнику компанії-виробника і лікарю-рентгенологу, які попри те, що вони були мобілізовані до Збройних сил України, у період своїх короткочасних відпусток приїжджали до Ржищева та встановлювали й налаштовували рентген-обладнання.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

“Київський регіон” вже розповідав, що в Українці спалено автомобіль депутатки міськради міста.

У продовження нашої ексклюзивної теми підтоплення осель мешканців Ржищева, маємо інформацію, що співробітники ДСНС спробували відкачувати воду.

 

Схожі записи

На Київщині ще одного важкохворого до лікарні відправили гвинтокрилом

На Київщини медики отримали 48 автівок екстреної медичної допомоги

На Київщині визначають лікарні, які прийматимуть гелікоптери екстреної медичної допомоги

Напишіть коментар