22 C
Київ
18.06.2024
Армія

Ситуація по районах Київщини станом на четвер 10 березня

Київщина! Ситуація станом на ранок 10.03.2022

Білоцерківський район. Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Населені пункти забезпечено постачанням електроенергії, газу та води. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню. Продовжується робота з формувань екіпажів для доставки вантажів та евакуації населення.

Бориспільський район. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Планується підвищення рівня бойових навичок. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Бучанський район. Уночі бої в Ірпені, Макарові та Бородянці. Артилерійські обстріли. Ведеться вогонь по житлових будинках та цивільному населенню. 

‼️9 березня була організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Ворзеля, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Бородянки. 

❌Попри домовленості про гуманітарний коридор ворог не впустив колони автобусів до Гостомеля, Бородянки та Бучі. 

‼️Вдалося провести евакуацію 15 тисяч людей з Ворзеля та Ірпеня. Колона приватних авто з напрямку Буча – Ірпінь через гуманітарний коридор йшла майже до 2 годин ночі. 

‼️Загарбники продовжують розташовувати  техніку вздовж: 

▪️Немішаєвської громади

▪️Михайлівської Рубежівки

▪️Бучі

❌Відсутнє газопостачання в Ірпені та Коцюбинському. Зараз у районі готуються до продовження евакуації людей та доставки гуманітарної допомоги.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад. 

❌У цих 3-х громадах Броварського району проводилися бойові дії. 

А саме:

▪️Калитянська громада – у селах Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки;

▪️Великодимерська громада – у селах Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня;

▪️Баришівська громада – у селах Перемога, Рудницьке.

❌Ситуація в даній частині району залишається дуже напруженою. У населених пунктах Калитянської громади, а саме в Мокреці та Заворичах, залишається  відсутнім зв’язок. Електропостачання частково відновлене.

❌У селі Заворичі внаслідок обстрілу ворожих артилерійських систем згорів місцевий храм та декілька приватних будинків, що розташовані на східній околиці села.

❌У результаті бойових дій у с. Світильня частково зруйновані амбулаторія та приміщення сільської ради.

❌У селі Рудницьке вдалося відновити електропостачання. У селищі міського типу Калинівка та с. Скибин внаслідок ворожого обстрілу також є пошкоджені будинки місцевих мешканців.

Постійно проводиться організація надання гуманітарної допомоги, медичних препаратів та засобів. Уся гуманітарна допомога, що надходить до району, розприділяється між територіальними громадами.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району залишається окупованою ворогом. 

❌Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. 

❌Йде постійне перегрупування сил загарбника.

❌У ночі відбувся обстріл в районі с. Лютіж. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району.

Обухівський район. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.

Фастівський район. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міська рада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Схожі записи

За стрілецький комплекс “Сапсан” конфліктують дві асоціації ветеранів

Порошенко на BBC розповів про ефективну зброю проти путіна

У двох селах Вишгородського району відбудуться тренування військових

Напишіть коментар