13 C
Київ
25.05.2024
Прогноз погоди КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

Найближчі вихідні на Київщині у розпалі бабине літо

Весь тиждень на території України буде панувати переважно сонячна погода без опадів. Бабине літо зараз у самому розпалі.  Але вже на наступному тижні ситуація зміниться, є ймовірність циклону з грозами та дощами. Першим отримає порцію опадів захід країни. У понеділок там місцями дощитиме. Потім опади перемістяться на центральну частину. При цьому збережеться й досить висока температура повітря.

11-12 вересня можливі невеликі геомагнітні бурі. Оскільки наш організм – свого роду біокомп’ютер,  вплив магнітного поля на нього, звичайно, існує. У метеозалежних людей у цей період можуть спостерігатись перепади настрою, головні болі.

На Київщині 10-13 вересня бабине літо подарує затишне тепло +23…+24 °С. Вночі буде до +15 °С. Але «як одягнутися», щоб не спітніти й не замерзнути? Якщо, наприклад, температура повітря у суботу у Києві о 6 ранку +14 °С, о 9 ранку +16 °С, а в середині дня – вище +20 °С, потрібно одягатись за принципом «капусти», щоб легко можна було зняти теплий верхній одяг.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

На заході країни від п’ятниці до понеділка – комфортні +24…+25 °С. За прогнозом Sinoptik.ua, на початку тижня в деяких районах можуть пройти дощі, але температура істотно не зміниться. Вночі буде прохолодно, до +12 °С.

У високогір’ї Карпат чудова погода, вдень до +18 °С, вночі +10…+11 °С.

У Закарпатті переважно ясно, денна температура до +25 °С, нічна +10…+12 °С. Без опадів. Для Закарпаття сонячна погода важлива ще й тому, що тут вирощують чудові сорти винограду. І на цукристість кожного грона винограду впливає кількість сонячних днів у вересні.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схід України: 10-13 вересня в Луганській та Донецькій областях буде спекотно, до +27 °С. У Харківській області повітря прогріється до +24 °С. Найближчими днями – сонячно й сухо. У вихідні невелика хмарність не зіпсує загального настрою ідеальної ранньої осені.

У південному регіоні країни у вихідні вдень стовпчик термометра покаже +28 °С. Вночі теж буде тепло, до +17 °С. Але море холоднішає з кожним днем. Температура води у Чорному морі біля Одеси до +19 °С.

У центральних та північних областях України 10-13 вересня буде легка хмарність, слабкий вітерець та багато сонця. Температура повітря вдень +23…+25 °С.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

Цього тижня Київщині обіцяють розкішну погоду

Мінливий вікенд на Київщині: до побачення, осінь!

Тиждень на Київщині закінчиться дощами та грозами

Напишіть коментар