19.7 C
Київ
13.04.2024
Ірпінь

В Ірпені жителі двох будинків перекрили ланцюгами перехрестя

В Ірпені мешканці двох 5-поверхових будинків житлового комплексу “Грін Ярд” вирішили самовільно перекрити ланцюгами перехрестя Білокур-Некрасова, – повідомляє у своєму дописі Михайлина Скорик.

Як стало відомо “Київському регіону“,  таким чином жителі комплексу намагаються перетворити комунальний проїзд по вулиці Білокур на прибудинкову територію.

Броварську суддю ув’язнили на шість років з конфіскацією майна

Авторка публікації звертається з проханням до ініціаторів цього беззаконня демонтувати всі самовільно встановлені споруди, щоб уникнути конфлікту з сусідами з приватного сектора.

Також Михайлина Скорик привертає увагу до цієї ситуації керівника КП “Управління благоустрою міста” Ірпінської міської ради Юлію Прібилову з пропозицією оперативно зреагувати на незаконні дії жителів “Грін Ярд”.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #Ірпінь #ГрінЯрд #СкорикМихайлина

Схожі записи

«Добрі сусіди». У суботу в Ірпені відбудеться Форум квартальних комітетів

В Ірпені розпочалося пікетування забудови пойми

В Ірпені на Меморіалі Макарова з футболу визначилися півфіналісти

Напишіть коментар