21.8 C
Київ
24.07.2024
Прогноз погоди КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

На морських курортах України ідеальні погодні умови для відпочинку

На півдні України жарко. Морська вода дуже тепла. Грози вщухли. Небо майже чисте. Останній місяць літа пропонує ідеальні погодні умови для відпочинку. Температура повітря на цьому тижні на морських курортах +29…+33 °С вдень, +19…+22 °С вночі. Очікується 5-бальний північний вітер по шкалі Бофорта.

За прогнозом Sinoptik.ua опади можуть пройти місцями на узбережжі Азовського моря.

Чорне море прогріється до +23 °С біля Одеси, до +25 °С біля Залізного Порту.  Температура води на узбережжі Азовського моря біля Бердянська до +27 °С.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Курорти Чорного моря

На чорноморських курортах України цей тиждень буде сухим та спекотним. Опади не очікуються. З вітром складніше: 11-13 серпня може бути посилення північного та північно-західного вітру до 6.7 м/сек. З поривами до 11 м/сек. За шкалою Бофорта вітер зі швидкістю 5-7 м/сек називають помірним. При такому вітрі піднімається пил, вітер може гнати по вулицях дрібне сміття, флюгер крутитися без зупинок, гнуться тонкі гілки дерев. Море неспокійне, у багатьох місцях можна побачити білі баранці на хвилях. 

У Залізному Порту весь тиждень температура повітря вдень +28…+30 °С, вночі до +24 °С. Без опадів. Вітер 11-13 серпня може досягати 7.6 м/сек.

В Одесі відмінна погода, дощі закінчилися. Спекотно, до +30 °С. Північний вітер 11-12 серпня – до 6.9 м/сек. З 13 серпня вітер поступово слабшатиме до 3 м/сек.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

Укргідрометцентр повідомляє про небезпечну погоду на Київщині

Київщина готується до осінньої прохолоди

Спекотний вікенд із суботніми грозами. Прогноз погоди на вихідні

Напишіть коментар