19.7 C
Київ
13.04.2024
Вибори

На Київщині підготували пропозиції змін до Виборчого кодексу

Рух ЧЕСНО підготував пропозиції змін до Виборчого кодексу. У парламенті тривають засідання робочої групи, яка напрацьовує зміни до Виборчого кодексу, – повідомляється на сайті організації.

“Місцеві вибори дали зрозуміти всім нам, що Виборчий кодекс потребує змін. Ані виборці, ані кандидати не можуть усвідомити, як так сталося, що депутатами стають ті, хто отримав 0 голосів, і не стають ті, хто отримав тисячі голосів. Наразі низка народних депутатів, експертів і представників громадського сектору впродовж робочої групи обговорюють можливі зміни до виборчого кодексу. Рух ЧЕСНО систематизує досвід малих і великих громад і вносить свої пропозиції. До парламентських виборів маємо всі разом напрацювати зрозумілі і чесні правила гри,” – зазначає лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

До парламентських виборів маємо

всі разом напрацювати зрозумілі і чесні правила гри,” – Віта Думанська

“Для того, щоб ми могли якісно напрацювати зміни до Виборчого кодексу, нам потрібні дані у якісному форматі з різних рівнів виборів. За останній час сайт ЦВК дійсно суттєво реформувався. Але дані з попередніх виборів досі потребують дуже багато часу для обробки. Тому для ЦВК важливо отримати необхідні ресурси для вдосконалення сайту. Аналіз даних дає можливість знайти рішення для врегулювання політичної системи, які не будуть викликати сумнівів у учасників виборчого процесу”, – резюмує Думанська.

Аналіз даних дає можливість знайти рішення, які не будуть викликати сумнівів

у учасників виборчого процесу

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО дослідив, чи допомогла гендерна квота розвитку жіночого лідерства, на що націлена фейкова соціологія, джинса та агітація в день тиші.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Фото Руху Чесно

Схожі записи

КМІС: “ЄС” закріплюється на першому місці, а партія Разумкова вже виграє у ОПЗЖ

Напишіть коментар