23.5 C
Київ
24.05.2024
Ірпінь

В Ірпіні ухвалили рішення про вступ до Київської агломерації

Ірпінська міськрада ухвалила рішення про вступ Ірпеня до Асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація». За це на сесії ради проголосували 36 депутатів.

Підтримати це рішення перед голосуванням закликав колег депутат від фракції «Нові Обличчя», радник міського голови Андрій Літвинов, повідомляється на сайті ITV.

Ірпінь може стати хоч і меншим, але партнером столиці

«Ми постійно беремо участь у засіданнях “Київської агломерації” в якості гостей. Ірпінь розташований дуже близько до Києва, він є супутником Києва і дуже тісно з ним пов’язаний.  Багато ірпінців їздять працювати і відпочивати в Київ, а на вихідних дуже багато киян гуляють нашою набережною та відпочивають у наших парках. Ірпінь може стати хоч і меншим, але партнером столиці. Ірпінь має дуже великий показник розвитку, і хотілося б, щоб деякі райони Києва брали приклад із нашого міста. І щоб у рамках агломерації Ірпінь першим у Київській області реалізував спільний проєкт зі столицею й показав, що справді можна співпрацювати на користь двох громад», – зазначив депутат.

Віталій Кличко запросив Ірпінь вступити до Асоціації «Київська агломерація» ще наприкінці лютого

Нагадаємо, наприкінці лютого мер Києва Віталій Кличко запросив Ірпінь вступити до Асоціації «Київська агломерація». Ірпінський міський голова Олександр Маркушин узяв участь у круглому столі «Утворення Київської агломерації як перспектива розвитку столичного регіону» та виніс питання про доцільність вступу до Асоціації на обговорення громади. Більшість ірпінців, які долучилися до обговорення в соцмережах і телефонували на гарячу лінію мера, висловилися за таке рішення.

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

За матеріалами сайту ITV

Схожі записи

В Ірпені встановили вже третій будиночок для безпритульних тварин

Через бійку перенесли сесію міськради Ірпеня

Ірпінь не хоче відпускати Гостомель у власне ОТГ. Сесія зупинена

Напишіть коментар