24.06.2026
Кримінал Твоя Громада

На Київщині антимонопольний комітет відкрив справу проти постачальників

Захмарні ціни в київських магазинах: антимонопольний комітет відкрив справу проти постачальників продуктів харчування.

Територіальне відділення Антимонопольного комітету в Київській області відкрило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж продовольчих магазинів Києва.

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Якщо в АМКУ виявлять порушення, то на постачальників можуть бути накладені штрафи в розмірі до 10% обороту компанії за попередній рік.

штрафи в розмірі до 10%

обороту компанії за попередній рік

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

Головного архітектора Києво-Святошинської РДА судитимуть за підробку ДПТ

У Кагарлицькому районі чоловік накинувся на поліцейського з ножем

Керівників Київводоканалу відправлять під суд

Напишіть коментар