24.07.2024
Інфраструктура Транспорт

Оголошено переможця міжнародного тендеру на капремонт автобану Київ-Одеса в межах Київської області

Державному агентстві автомобільних доріг України оголошено переможця тендеру на ремонт автомобільної дороги M-05 Київ-Одеса. Ним стала турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi A.S. (Туреччина), повідомляється на сайті держустанови.

Тендер проводився в рамках реалізації проєкту Панʼєвропейські коридори між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку та проєкту Європейські дороги України ІІ між Україною та Європейським інвестиційним банком.

- Лот 1: км 87+442 – км 98+400 (ділянка починається зі з’їзду на м. Біла Церква, перетинає р. Рось і закінчується поблизу с. Бикова Гребля). Ремонт близько 11 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи;

- Лот 2: км 98+400 – км 113+400 (ділянка починається поблизу с. Бикова Гребля і закінчується на межі Білоцерківського та Ставищенського районів). Ремонт близько 15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи;

- Лот 3: км 113+400 – км 128+028 (ділянка починається на межі Білоцерківського та Ставищенського районів і закінчується поблизу смт. Ставище). Ремонт близько 15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи.

Ремонт дороги М-05 Київ-Одеса є одним з пріоритетних проєктів Укравтодору у 2020 році. Це дорога міжнародного значення та один з основних транспортних коридорів країни, що поєднує промислові, адміністративні, культурні центри України з морськими портами та забезпечує транзитні автотранспортні перевезення. Дорога М-05 Київ – Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е95 Гельсінкі – Київ – Одеса – Димитровград – Алексанруполіс протяжністю 504,6 км і проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області.

 

#КиївськийРегіон #Київщина

Схожі записи

У селі поблизу Ржищева сьогодні асфальтують нову дорогу

Київська електричка матиме нову зупинку по станціі Дарниця

Перевізники Київщини готуються до масштабного страйку. Відео

Напишіть коментар