10.3 C
Київ
20.09.2020
Кримінал Обухів

Поліція проводить службове розслідування щодо факту вимагання неправомірної вигоди поліцейськими Обухівщини

Головне управління Національної поліції в Київській області повідомило, що вони виявили в Інтернеті публікацію щодо вимагання неправомірної вигоди працівниками Обухівського відділу поліції у громадянина за повернення вилученої автівки.

Встановлено, що екіпаж групи реагування патрульної поліції під час несення служби у місті Українка вночі зупинив автомобіль «БМВ» з номерами іноземної реєстрації.

Поліція проводить службове розслідування щодо факту вимагання неправомірної вигоди поліцейськими Обухівщини Поліція проводить службове розслідування щодо факту вимагання неправомірної вигоди поліцейськими Обухівщини

У подальшому, мотивуючи тим, що перебування такого автомобіля заборонено у країні, поліцейські вилучили авто та помістили його на територію поліцейської станції. Однак, жодного процесуального документи щодо вилучення автомобіля працівники поліції не склали. Потім поліцейські вимагали у водія 10 тисяч гривень за повернення автотранспорту.

Наказом начальника Головного управління поліції Київщини Андрія Нєбитова призначено  службове розслідування, яке проводять працівники інспекції по особовому складу.

У подальшому усі матеріали перевірки будуть направлені до Державного бюро розслідувань для прийняття законного рішення. На час розслідування поліцейські відсторонені від виконання функційних обов’язків.

Готуються документи щодо їхнього звільнення з лав поліції. Оскільки позиція керівництва поліції Київщини принципова – таким працівникам, які паплюжать чесне ім’я правоохоронця,  не місце у поліції!

Відділ комунікації поліції в Київській області 

 

Схожі записи

Депутат Обухівської райради напав на журналіста “1+1” та відібрав телефон

23 земельні ділянки в елітному районі хотіли вкрасти на Обухівщині

В Обухові погрожують відключити тепло для населення за несплату спожитого газу

Напишіть коментар