13.6 C
Київ
28.05.2020
Міська рада Обухів Суспільство Транспорт

Операція «Анти-попутка». В Обухові поліція заважає водіям авто підвозити людей до Києва

Чи все вже гаразд з криміногенною ситуацією на Обухівщині? Зовсім ні!

Але це не заважає патрульній поліціі Обухівського райвідділку ледь не щодня зранку патрулювати в місцях накопичення людей, які бажають доїхати до Києва попуткою.

«Поліцію втягнули в бізнес. За те, що вони чергують на зупинці вони отримують дивіденти від обухівміськтранс. Потрібно написати лист до ГУ поліції в к/o і все стане на свої місця» – сподівається на диво Павло Черниченко.

Погоджується з ним і мешканка Обухова Леся Лобанова, яка і підняла тему перевезень у своєму пості у фейсбуці: «Чому навіть в найвіддаленішому та зубожілому містечку Європи представники влади в першу чергу дбають про комфорт його мешканців, а вже потім про інтереси підприємств?

Чому в більшості країн брати пасажирів, а не гнати порожню машину з передмістя, вважається доречною адекватністю, повагою до навколишнього середовища і учасників дорожнього руху – а у нас це злісне порушення?
Чому весь світ можна об’їздити автостопом, а дістатися попуткою з Обухова до Києва – зась?
Чому маршрутки в три ряди на проїжджій частині поліцейських не хвилюють, а те, чи знайомий водій з пасажирами – питання, з яким вони щоранку метушаться по зупинці наче гуппі в шлюбний період?»

Яна Туровська стає на захист «Обухівтранса», але вказує на деякі недоліки: «Я не непроти користуватись послугами Обухівтранса, але хочу звернути увагу що в більшості автобусів маршрутного таксі Обухівтранса заблоковані двері заднього виходу так би мовити аварійний вихід доповнений додатковими місцями для сидіння.І коли маршрутка їде повністю заповнена і сидячими і стоячими пасажирами при будь-якій аварійний ситуації то більшість людей просто буде заблокована так би мовити опиняться в «ловушці».

А Лідія Калашнік закликає поліцію зайнятися більш важливими для людей справами: «Наша мудра поліція захищає громадян, борючись з попутками, а з крадіжками які хвиля за хвилею накривають Обухів і район, не звертають уваги, не те щоб захищати. А ще проблема в нас з дорогами і кількістю транспорту, і чим далі тим більше їх буде».

Вадим Колесник

#КиівськийРегіон

фото з фецсбук-сторінки Лесі Лобановоі

Схожі записи

У неділю в Обухові будуть бігати лісовими стежинами та загартовуватися в ополонці

В Українці міськрада оплатила неіснуючий ремонт багатоповерхівки

ГО “Пісківка проти корупції” відстежила витрати з місцевого бюджету

Напишіть коментар