-0.2 C
Київ
02.12.2022
ДТЕК КОДА

Опубліковано перелік населених пунктів Київщини, в яких відключатимуть світло

Компанія “ДТЕК” оприлюднила перелік населених пунктів Київщини, в яких заплановано відключення електроенергії, – повідомляє Київський регіон

Через значні руйнування енергетичної інфраструктури держкомпанія НЕК Укренерго впроваджує стабілізаційні відключення електроенергії.

Їх будуть застосовувати, щоб зменшити дисбаланс в енергосистемі та щоб уникнути масштабних відключень.

Тимчасові стабілізаційні відключення будуть тривати поки не зменшиться навантаження і держенергокомпанія не стабілізує енергосистему. Компанія докладає всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин для кожної групи споживачів.

Для того, щоб уточнити інформацію по конкретному насаленому пункту. спочатку потрібно визначити до якої з двох груп він належить – групи 1 чи групи 2. Після цього треба подивіться в який час у цей день у вашої групи можливе відключення електроенергії. Це дозволить вам спланувати свій день та організувати побут.

Якщо бачите свій населений пункт у кількох групах відключень – це означає, що відключення будуть стосуватися різних будинків цієї вулиці. Зверніть також увагу, що можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хв для перепідключення електропостачання між групами.

1 ГРУПА

Баришівський напрямок – Бакумівка, Баришівка, Березань, Бзів, Борщів, Веселинівка, Власівка, Волошинівка, Гостролуччя, Григорівка, Дернівка, Дубове, Коржі, Корніївка, Кучаків, Леляки, Лехнівка, Лук’янiвка, Лукаші, Лук’янівка, Мала Тарасівка, Масківці, Морозівка, Недра, Паришків, Пасічна, Перемога, Пилипче, Поділля, Рудницьке, Садове, Сезенків, Селичівка, Селище, Семенівка, Сулимівка, Устинкова, Гребля, Хлопків, Хмельовик, Поділля, Швачиха, Шовкове, Яблуневе, Ярешки.

Бориспільський напрямок – Вишеньки, Любарцi, Глибоке, Бориспіль, Кийлiв, Петропавлівське, Рогозiв, Гнідин, Процiв, Сошникiв, Воронькiв, Мартусівка, Головурiв, Дударків, Лозівка, Нестерівка, Перегуди, Сеньківка, Велика Стариця, Гора, Горобіївка, Щасливе, Іванків, Городище, Кириївщина, Велика Олександрiвка, Чубинське, Глибоке, Кiрове, Кучаків, Лебедин, Старе, Тарасівка, Артемівка, Ревне, Затишне, Проліски, Григорівка, Жереб`ятин, Сеньківка, Андріївка, Васильки, Мала Олександрівка, Безуглівка, Займище, Сулимівка, Мирне, Малі Єрківці, Мала Стариця, Красилівка, Калинове, Петрівське, Золочівська сільська рада, Морозівка, Жовтневе.

Бородянський напрямок – Бабинці, Берестянка, Блиставиця, Бондарня, Бородянка, Буда-Бабинецька, Вабля, Великий Ліс, Вишняки, Волиця, Галинка, Гостомель, Діброва, Дмитрівка, Дружня, Загальці, Здвижівка, Качали, Клавдiєво-Тарасове, Коблицький Ліс, Коблиця, Козинці, Красний Ріг, Луб’янка, Майданівка, Мар’янівка, Мигалки, Микуличі, Мироцьке, Мирча, Михайленків Небрат, Немішаєве, Нова, Буда, Нова Гребля, Нове Залісся, Новий Корогод, Озера, Озірщина, Пилиповичі, Пісківка, Пороскотень, Поташня, Раска, Рубежівка, Спартак, Стара, Буда, Тальське, Торф’яне, Шибене, Язвинка.

Броварський напрямок – Бервиця Бобрик Богданівка Бровари Велика Димерка Велика Олександрiвка Вільне Гайове Гоголів Гребельки Жердова Заворичі Зазим’є Залісся Захаровка Зоря Зоря Войково Калинівка Калита Квітневе Княжичі Красилівка Куйбишев Кулажинці Літки Літочки Михайлівка Мокрець Опанасів Перемога Перше Травня Першотравневе Підлісся Плоске Погреби Пухівка Рожівка Рожни Рудня Русанів Світильня Семиполки Скибин Соболівка Тарасівка Требухів Шевченкове

Ірпінський напрямок – Ірпінь Буча Коцюбинське Гостомель Михайлівка-Рубежівка Ворзель Стоянка Мироцьке Горенка Немішаєве Мощун Лісне Забуччя Хмільна Козинці Шпитьки Озера Колонщина Гурівщина Мостище Дмитрівка Бузова.

Бучанський напрямок – Багрин Барахти Безп’ятне Березанщина Бобриця Борисів Боярка Варовичі Васильків Велика Бугаївка Велика Вільшанка Велика Солтанівка Вільшанська Новоселиця Вінницькі Стави Віта-Поштова Гвоздів Глеваха Гребінки Данилівка Дерев’янки Дзвінкове Діброва Дослідницьке Залізне Заріччя Застугна Здорівка Зелений Бір Зозулі Іванковичі Калинівка Кобці Ковалівка Кодаки Кожухівка Крушинка Крячки Ксаверівка Кулибаба Липовий Скиток Лосятин Мала Бугаївка Мала Солтанівка Мархалівка Мар’янівка Митниця Нова Глеваха ПеревізПінчуки Плесецьке Погреби Пологи Порадівка Путрівка Пшеничне Рославичі Руликів Саливонки Скрипки Соколівка Степанівка Степове Тростинка Тростинська Hовоселиця Устимівка Хлепча Ходосівка Червоне Черниші Шевченківка Яцьки.

Часові проміжки відключення електроенергії для населених пунктів першої групи:

Понеділок
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

Вівторок
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Середа
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

Четвер
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

П’ятниця
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

Субота
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Неділя
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

 

2 ГРУПА

Згурівська дільниця – Аркадіївка Безуглівка Вишневе Вільне Вознесенське Войтове Володимирське Горбачівка Гречана Гребля Жуківка Згурівка Зелене Іллінське Красне Крупіль Левченкове Лизогубова Слобода Любомирівка Майське Мала Березанка Мала Супоївка Нова Олександрівка Нова Оржиця Олександринівка Олексіївка Пайки Пасківщина Свобода Середівка Сотниківка Софіївка Стара Оржиця Старе Супоївка Терлещина Турівка Урсалівка Усівка Червоний відділок Черевки Шевченкове Щасливе.

Києво-Святошинська дільниця – Білогородка Бобриця Боярка Бузова Буча Вишневе Віта-Поштова Волосінь Гатне Гвоздів Глеваха Гнатівка Горбовичі Гореничі Горенка Гурівщина Данилівка Дмитрівка Жорнівка Забір’я Капітанівка Княжичі Кременище Круглик Крюківщина Личанка Лісне Лісники Лука Любимівка Малютянка Мила Мрія Музичі Неграші Нове Новосілки Петропавлівська Борщагівка Петрушки Святопетрівське Северинівка Софіївська Борщагівка Стоянка Тарасівка Ходосівка Хотів Чабани Чайки Шевченкове Шпитьки Юрівка.

Вишгородська дільниця – Абрамівка Андріївка Богдани Боденьки Вахівка Вишгород Вища Дубечня Володимирівка Вороньківка Воропаїв Гаврилівка Глібівка Гута-Катюжанська Гута-Межигірська Демидів Димер Дмитрівка Дудки Жукин Кам’янка Катюжанка Козаровичі Круги Лебедівка Литвинівка Лісовичі Любидва Любимівка Лютіж Миколаївка Нижча Дубечня Нові Петрівці Новосілки Овдієва Нива Озера Осещина Осиково Петрівське Пилява Пірново Раківка Рикунь Ритні Рихта Ровжі Рови Розтісне Рудня-Димерська Савенки Синяк Сичівка Старі Петрівці Сувид Сухолуччя Тарасівщина Толокунь Федорівка Хотянівка Червоне Ясногородка.

Макарівська дільниця – Андріївка Березівка Бишів Борівка Буян Великий Карашин Весела Слобода Вишеград Вільне Вітрівка Волосінь Гавронщина Горобіївка Грузьке Забуяння Завалівка Зурівка Калинівка Кодра Козичанка Колонщина Комарівка Конопельки Копилів Копіївка Королівка Леонівка Липівка Лисиця Лишня Лозовик Лубське Людвинівка Макарів Макарівська Буда Маковище Малий Карашин Мар’янівка Миколаївка Мостище Мотижин Наливайківка Небелиця Ніжиловичі Нові Опачичі Новомирівка Новосілки ОсиковоПашківка Плахтянка Почепин Рожів Садки Садки-Строївка Северинівка Ситняки Соболівка Соснівка Тернопільське Фасівочка Фасова Ферма Червона Гірка Червона Слобода Чорногородка Шнурів Ліс Юрів Юрівка Яблунівка Ясногородка.

Обухівська дільниця – Березове Великі Дмитровичі Верем’я Витачів Гвоздів Германівка Григорівка Гусачівка Дерев’яна Деремезна Долина Жуківці Застугна Капустяна Козин Козіївка Копачів Красна Слобідка Красне Перше Креничі Кулі Ленди Макарів Макарівка Мала Вільшанка Малі Дмитровичі Матяшівка Нещерів Нові Безрадичі Обухів Паращина Перегонівка Перше Травня Підгірці Плюти Польок Романків Руди Семенівка Старі Безрадичі Степок Тарасівка Таценки Трипілля Українка Халеп’я Шевченкове Щербанівка.

Переяславська дільниця – Велика Каратуль Веселе Виповзки Віненці Вовчків Волошинівка Воскресенське Гайшин Гланишів Горбані Гребля Гречаники Дем’янці Дениси Дівички Єрківці Жовтневе Кавказ Ковалин Козлів Леніно Лецьки Мазінки Мала Каратуль Переяслав Переяславське Пологи-Вергуни Пологи-Чобітьки Пологи-Яненки Положаї Помоклі Пристроми Світанок Сомкова Долина Соснівка Соснова Стовп’яги Строкова Студеники Тарасівка Ташань Травневе Улянівка Харківці Хоцьки Циблі Чирське Чопилки Шевченкове.

Яготинська дільниця – Богданівка Божки Воронівщина Гензерівка Годунівка Двірківщина Дзюбівка Добраничівка Жоравка Засупоївка Кайнари Капустинці Коптевичівка Кулябівка Лемешівка Лозовий Яр Ничипорівка Озерне Панфили Плужники Райківщина Розумівка Рокитне Соколівщина Сотниківка Сулимівка Супоївка Трубівщина Тужилів Фарбоване Червона Лукомщина Червоне Черкасівка Черняхівка Шевченкове Яготин.

Іванківська дільниця – Білий Берег Блідча Болотня Буда Вовчківська Буда-Радинська Варівськ Вересня Верхолісся Вовчків Володарка Воропаївка Горностайпіль Городещина Губин Димарка Дитятки Доманівка Дубова Жерева Жеревпілля Жміївка Залішани Запрудка Заруддя Захарівка Зелена Поляна Зимовище Зорин Іванків Калинівка Калинове Карпилівка Ковалівка Коленці Коленцівське Красилівка Красятичі Кропивня Кухарі Лапутьки Леонівка Лісове Луговики Людвинівка Макарівка Максимовичі Мала Макарівка Мар’янівкаМедвин Міхлівщина Млачівка Млачівка завод Мокра Корма Мусійки Нівецьке Нові Макалевичі Нові Соколи Обуховичі Олива Олізарівка Омельянівка Оране Осовець Пироговичі Підгайне Піски Полідарівка Поталіївка Потоки Прибірськ Р.Шпилівська Рагівка Радинка Рахвалівка Розважів Рокитна Слобода Романівка Рудня-Левківська Рудня-Сидорівська Рудня-ТальськаРусаки Сидоровичі Слобода-Кухарська Соснівка Ставрівка Станішівка Стара Марківка Старий Міст Старі Соколи Старовичі Степанівка Стещина Стовпне Страхолісся Сукачі Термахівка Тетерівське Федорівка Феневичі Фрузинівка Хочева Червона Зірка Черемошна Чкаловка Шевченкове Шевченкове хутір Шкнева Шпилі Яхнівка Вильча.

Чорнобильська дільниця – Вильча Вільча Залісся Лелів Оташів Паришів Поліське Прип’ять Черемошна Чорнобиль Янів.

Часові проміжки відключення електроенергії для населених пунктів другої групи:

Понеділок
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Вівторок
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

Середа
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Четвер
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

П’ятниця
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Субота
06:00 – 10:00
14:00 – 18:00
22:00 – 02:00

Неділя
10:00 – 14:00
18:00 – 22:00
02:00 – 06:00

Схожі записи

Всі три інфіковані на коронавірус на Київщині – з Обухівщини

КОДА виділяє 38 млн гривень на опорні лікарні Київщини

Позачергова сесія Київської облради відбулася лише з другої спроби

Напишіть коментар