16.5 C
Київ
12.04.2024
Укрзалізниця

Розклад потягів Укрзалізниці на 8 березня

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Розклад потягів на 8 березня

✅Київ:

01:00 – “Інтерсіті+” Дарниця – Харків

01:56 – №16 Рахів – Харків

04:02 – №002 Костянтинівка – Івано-Франківськ

04:21 – №260 Ворохта – Київ

06:23 – №114, 142 Львів – Лиман

07:00 – №722 Дарниця – Харків

07:00 – №732 Дарниця – Дніпро

08:00 – №705 Дарниця – Львів

12:06 – №45 Ужгород – Лиман

13:34 – №114/142 Лиман – Львів

14:07 – №749 Київ – Івано-Франківськ

14:25 – №769 Київ – Кам’янець-Подільський

15:02 – №55 Київ – Рахів

17:00 – №743 Київ – Львів

17:12 – №13 Київ – Солотвино

17:42 – №792 Київ – Кременчук

17:42 – №790 Київ – Кропивницький

18:30 – №81 Київ – Ужгород

19:06 – №44 Київ – Івано-Франківськ

19:48 – №95 Київ – Рахів

20:05 – №29 Київ – Ужгород

20:12 – №49 Київ – Трускавець

20:21 – №59 Київ – Чоп

20:21 – №57 Київ – Ворохта

21:07 – №38 Київ – Запоріжжя

21:15 – №105 Київ – Одеса

21:22 – №97 Київ – Ковель

22:03 – №149 Полтава – Чернівці

22:10 – №17 Харків – Ужгород

22:22 – №7 Київ – Чернівці

22:37 – №91 Київ – Львів

22:47 – №46 Ужгород – Лиман

23:46 – №771 Київ – Хмельницький

Підписуйся на наш Telegram-канал та шукайте більше новин на www.kyivregion.info

Схожі записи

Вантажівка та локомотив потягу зіткнулися на переїзді поблизу Києва

Нову швейцарську електричку протестують поблизу Києва. Відео

Працівники Укрзалізниці пошкодили газопровід біля Василькова

Напишіть коментар