-0.8 C
Київ
30.11.2022
Армія Бровари Волонтерство

В облраді підтримують обговорення заходів з організації територіальної оборони

Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко підтримав ініціативу мера Києва Віталія Кличка зібрати засідання правління Асоціації міст України, щоб обговорити заходи з організації територіальної оборони в регіонах у зв’язку з загрозою військового вторгнення Росії в Україну, – повідомляє Київський регіон з посиланням на допис депутата.

«На тлі вчорашнього засідання РНБО з приводу загрози військового вторгнення Росії в Україні і брифінгу секретаря Олексія Данілова за підсумками засідання, підтримую ініціативу мера Києва Віталія Кличка зібрати засідання правління Асоціації міст України, на якому обговоримо заходи з організації територіальної оборони кожної області, кожного міста та містечка», – написав депутат «ЄС».

Іваненко впевнений, що «питання безпеки та обороноздатності прикордонних міст – це питання безпеки й усіх інших регіонів України».

За його словами, засідання відбудеться 28 січня в Києві.

«Єдність, витримка і спокій, взаємодопомога та взаємопідтримка – головне в час таких складних випробувань для країни», – зазначив Іваненко.

Схожі записи

У двох селах Вишгородського району відбудуться тренування військових

На прохання жителів у Броварах хочуть списати дитячий майданчик

Вперше з моменту аварії у Чорнобильській зоні встановили новорічну ялинку

Напишіть коментар