28.7 C
Київ
16.07.2024
Міська рада Обухів

Думку 1300 жителів міста Обухів планують проігнорувати на сесії міськради

Завтра на сесії міської ради Обухова розглядатиметься надважливе питання, щодо продовження оренди ТОВ “Обухівська промислово-інвестиційна група” на ділянці по вулиці Миру 1, – повідомляє Київський регіон.

Що це означає, якщо рада продовжить оренду ще на 15 років?

Депутатка міськради Оксана Рак емоційно роз’яснює наслідки можливого підігрування депутатів міськради скандальному забудовнику:

  • пофіг на петицію і 457 підписів ПРОТИ продовження оренди і створення там рекреаційної зони.
    пофіг на близько 800 підписів, що зібрано “вживу” ПРОТИ продовження оренди і створення там рекреаційної зони.
  • пофіг на своє ж рішення від 25.11.21 р., №447-17-8, де йдеться мова про: “задовольнити петицію і внести зміни в зонінг з метою збереження лісів від забудови”, проведення процедури громадських слухань проекту містобудівної документації”.
  • пофіг, що орендар відповідальний за ті вирубані сосни, на орендованій ним ділянці.
    пофіг, що можуть після будівництва на цій ділянці високого рівня складності, зруйнуватися будинки по Миру 1 і Миру 2.
  • На звернення 457+800 людей – пофіг, на інтереси одного забудовника- ні.

Ще одною скандальною темою на завтрашній сесії міськради в Обухові є бажання депутатів Регламентної комісії позбавити свого колегу-депутата Богдана Яцуна права участі в трьох наступних пленарних засіданнях міської ради.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Більше 1300 жителів обухова висловилися в петиції і письмовому зверненні проти забудови цієї ділянки – богдан яцун

На думку Богдана Яцуна це вигідно тим депутатам міськради, які протистоять незаконній забудові лісів та шахрайським оборудкам із комунальними землями та іншими ресурсами громади тощо.

За рекомендацію Регламентної комісії міськради щодо позбавлення Яцуна участі в трьох сесіях проголосували такі депутати як Смиковський Андрій, голова комісії, Трач Михайло, Шевчук Дарина та Сатко Олександр.

“Вони хочуть, щоб мене не було на найближчому пленарному засіданні міської ради, коли буде розглядатися, проект рішення про поновлення договору оренди залісненої земельної ділянки нижче Миру 1 площею 1,08 га ще на 15 років – під будівництво житлово-готельного комплексу з приміщенням громадського призначення та паркінгом. На цю ділянку накладений арешт із забороною вчиняти будь-які дії щодо відчуження вказаного майна, відповідно міська рада не має права на такі рішення. Більше 1300 жителів Обухова висловилися в петиції і письмовому зверненні до міського голови – проти забудови цієї ділянки і за створення там рекреаційної зони”, – заявив депутат Яцун.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

У Борисполі «Європейська Солідарність» заявляє про провокації проти партії

У Борисполі шукають волонтерів на вибори

Заряджає Теслу під Будинком культури: В Обухові обурилися діями директора БК

Напишіть коментар