18.8 C
Київ
23.06.2024
Прогноз погоди КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

У Карпати повертається зима: Погода на зимових курортах

Новий 2022 рік розпочався у Карпатах із плюсової температури, проте незабаром зима тут відновить свій статус-кво. За даними Sinoptik.ua, найближчим часом на всіх зимових курортах України очікуються помірні морози та періодичні снігопади.

Погода в Буковелі

У Буковелі 6–8 січня денна температура становитиме -3–5 °С, нічна — до -10–14 °С. У наступні дні буде помірно морозно — до -2–6 °С, можливий невеликий сніг. Після штормового попередження на початку січня встановиться штиль, тільки 7 січня можливий слабкий південний вітер до 2–5 м/с. Сонце визирне тільки на Різдво, а потім знову сховається за хмарами — встигніть зробити класні фото на сяючих білосніжних схилах! Висота снігового покриву перевищує 70 см.

Погода в Славському

Різдво в Славському, за даними Sinoptik.ua, буде сонячним — і ви матимете можливість вдосталь намилуватися величною красою Бескидів і Ґорґан. У решту днів небо буде затягнуте хмарами, можливий дрібний сніг. Погода в Карпатах на цьому тижні буде вельми комфортною для спортивних активностей — без сильного вітру, з незначними опадами. Приблизно з 6 січня на курорт прийдуть помірні нічні морози (до -5–8 °С), а вдень стовпчики термометрів піднімуться до 0 °С.

Погода на Драгобраті

У високогір’ї Закарпатської області на Різдво очікується до -3–5 °С. А 8–9 січня вдень термометри показуватимуть до -1–5 °С, уночі — –8–12 °С. Загалом тиждень видасться похмурим, безвітряним (не більше 1–2 м/с), з невеликими періодичними снігопадами, так що лише зрідка можна буде побачити і сфотографувати освітлені сонцем гірські вершини. До речі, висота снігового покриву на курорті сягає близько 180 см.

Сніголавинна небезпека

Поки що на високогір’ї Закарпатської та Івано-Франківської областей зберігається третій (високий) рівень сніголавинної небезпеки. Гірські рятувальники попереджають: лавини можуть сходити стихійно, без додаткового впливу. Тому найкращий спосіб захиститись — відкласти будь-які походи в гори до сприятливішої погоди. Благо, чекати доведеться недовго. За прогнозами, вже 8–9 січня сніголавинна ситуація стабілізується завдяки невеликим снігопадам та похолоданню — помірні морози допоможуть надійніше закріпити сніговий покрив на схилах.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #WhiteStudioDesign #kyivregion #логотип #туристичнаайдентика #Карпати

Схожі записи

По Київщині на неділю оголошено перший рівень небезпечності

На вихідні Київщиною хазяйнуватиме осінь

На Київщині оголошено надзвичайну пожежну небезпеку

Напишіть коментар