18.2 C
Київ
24.06.2024
КМДА

АМКУ не дозволив продати київський завод «Більшовик»

Антимонопольний комітет продовжує розпочате за власною ініціативою дослідження обставин та дій учасників аукціону з продажу пакета акцій АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») у Києві, – повідомляє “Київський регіон”  з посиланням на пресслужбу АМКУ.

Наразі очікуються відповіді на надіслані Комітетом вимоги учасникам процесу та аналізується вже отримана інформація щодо обставин аукціону.

Водночас АМКУ розглядав заяву про надання ТОВ «Дженерал Комерс» дозволу на придбання акцій, що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління АТ «ПКМЗ».

Комітет встановив, що ця заява не відповідає вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання (положення затверджено розпорядженням АМКУ від 19.02.2002 № 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 284/6572 (у редакції розпорядження АМКУ від 21.06.2016 № 14-рп).

Через невідповідність вимогам Положення заява залишена без розгляду

Нагадаємо, 27 жовтня 2021 року за участі трьох претендентів відбувся аукціон з продажу пакета акцій АТ «Перший київський машинобудівний завод». Стартова ціна 100 % пакета становила 1 389 017 000, 00 грн.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що на Київщині вперше за 48 років ремонтують трасу Біла Церква – Тетіїв.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

 

Схожі записи

Борг КМДА перед Київенерго викупили з дисконтом 99%

Пішохідно-велосипедний міст у Києві знову відкрито

Столичний кінотеатр Київська Русь чекає на капітальний ремонт

Напишіть коментар